wtorek, 13 wrzesień 2016 12:32

Recenzja: Nacomi Naturalny Krem kokosowy

Nacomi - Naturalny Krem kokosowy Nacomi - Naturalny Krem kokosowy

Młode mamy, kobiety pracujące lub bardzo często podróżujące, szukają kosmetyku dobrego, skutecznego i wielofunkcyjnego, który z powodzeniem mógłby zastąpić zarówno balsam do ciała, krem do twarzy, serum do rąk, jak i odżywczą pomadkę. Ja już taki znalazłam!

Krem kokosowy marki Nacomi to przede wszystkim naturalny kosmetyk, skuteczny, bezpieczny, posiadający wysoką jakość. Doskonały dla każdej kobiety, która nie tylko lub żyć szybko, ale przede wszystkim dobrze. Zawiera naturalny olej kokosowy pozyskiwany z miąższu kokosa, witaminy i organiczne substancje odżywcze. Jest gęsty, ale odpowiednio lekki, dzięki czemu nie zatyka porów, nie doprowadza do nadmiernego przetłuszczania się cery. Jest optymalnie odżywczy, więc może chronić zarówno delikatną skórę warg, jak i nawilżać wyjątkowo przesuszone dłonie.
Krem kokosowy to naturalny kosmetyk, który pielęgnuje całe ciało. Dobrze się wchłania, nie podrażnia naskórka i jest doskonale tolerowany przez każdy typ cery.

Krem kokosowy – skarb natury
Organiczny olej kokosowy w postaci jedwabistego kremu można stosować na trzy różne sposoby. Tradycyjnie, czyli nakładając niewielką ilość kosmetyku na skórę i wmasowując go delikatnie, aż do całkowitego wchłonięcia. Wiele kobiet używa go w inny sposób - jak maskę, czyli nakłada większą ilość kremu na wargi lub twarz i tak pozostawia. W ten sposób największa ilość składników odżywczych ma szansę wniknąć do wnętrza skóry, by odżywić ją na każdym jej poziomie.

Trzecim sposobem jest lekkie rozgrzanie kosmetyku lub nałożenie go na skórę i przykrycie jakimś materiałem, czyli stworzenie pewnego rodzaju termicznej okluzji. Ten ostatni sposób polecamy w przypadku regeneracji skóry rąk. Należy nałożyć większą warstwę kremu na dłonie, a następnie założyć kosmetyczne rękawiczki. Po kilkunastu minutach skóra będzie lepiej nawilżona niż nawet po profesjonalnym zabiegu parafinowym u kosmetyczki.

Krem kokosowy to skarbnica witamin i substancji odżywczych, które są potrzebne każdej skórze. Niektóre z nich posiadają właściwości odmładzające i wzmacniające, dzięki czemu są odpowiednie nawet dla kobiet dojrzałych.