środa, czerwiec 07, 2023
czwartek, 21 maj 2015 20:43

Opalaj się z głową!

Która z nas nie lubi efektu pięknej, zdrowej i soczystej opalenizny. Jednakże powszechnie wiadomo, że w pełni zadowalający nas efekt niezmiernie trudno jest osiągnąć. Zawsze coś stoi na przeszkodzie : a to zbyt jasna cera, która pod wpływem promieni słonecznych prędzej się zaczerwieni niż opali, a to oparzenia słoneczne, bądź wysuszona i łuszcząca się skóra po zażyciu kąpieli słonecznej.

 Bardzo często niestety zapominamy o tym, iż zanim wystawimy ciało na dzialanie promieni słonecznych, należy je do tego odpowiednio wcześnie i umiejętnie przygotować. W tym celu niezbędne jest złuszczanie martwego naskórka za pomocą peelingów, a także solidne nawilżanie. Tylko bowiem gładka i nawilżona skóra będzie w stanie odpowiednio poradzić sobie z dawką promieniowania słonecznego, bez odnoszenia uszczerbku. Jeśli chcesz odpowiednio przygotować się do opalania - sięgnij koniecznie po SUN STARTER - przyspieszacz opalania od firmy Lirene. Produkt ten doskonale przygotowuje skórę do opalania, przyspiesza efekt uzyskania pożądanej opalenizny, a także nadaje skórze efekt naturalnego przybrązowienia. To wyjątkowy produkt, który dzięki kompleksowi SunTanTM skutecznie przyspiesza proces opalania, a także wzmacnia złocisty kolor opalenizny. Zawarte w recepturze masło kakaowe znakomicie przygotowuje skórę do przyjęcia słońca. Skuteczna formuła balsamu wzbogacona została o składniki aktywne, dzięki czemu produkt wygładza skórę oraz działa przeciwrodnikowo.

Proteiny jedwabiu zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego, jednocześnie doskonale nawilżając skórę i nadając jej niezmiernie przyjemna gładkość. Wyciąg z aloesu skutecznie zapobiega powstawaniu podrażnień i zaczerwienień podczas opalania. 

Jak stosować produkt? Na okolo dwa tygodnie przed planowanym opalaniem kosmetyk nakładać należy z częstotliwością 1-2 razy na dzień na oczyszczoną skórę ciała, a następnie rozprowadzić go równomiernie. Polecany jest również do przygotowania skóry przed opalaniem w solarium.

Więcej w tej kategorii: « Słońce w puszce, psik po nóżce!