Polecane artykuły

 • 1
poniedziałek, 09 czerwiec 2014 14:07

Zatrzymaj wypadanie włosów i nie pozwól im się przetłuszczać

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawę jak ważną rolę odgrywają włosy w urodzie mężczyzn. Poważnym problemem może być ich przetłuszczanie się oraz wypadanie. Ten proces dotyka każdego z nas nie tylko osób znajdujących się w okresie dojrzewania. Na rynku istnieje produkt, który jest w stanie zapobiegać tym procesom i pozwala na dłużej cieszyć się bujną fryzurą.

Z pomocą przychodzi szampon Bioxsine. Proces wypadania bądź przetłuszczania się włosów może być związany z wieloma czynnikami min. złą dietą, rozregulowaną gospodarką hormonalną lub niewłaściwą ochroną. Nadmierne wypadanie u mężczyzn sprzyja nadmiernemu działaniowi hormonów odpowiedzialnych za łysienie. Włosy z tendencją do przetłuszczania się i wypadania są słabe i cienkie, dlatego niekorzystne dla nich jest stosowanie obciążających je kosmetyków. Taki gatunek włosów wymagają stosowania odpowiednich preparatów, które będą w stanie odbudować niszczejące włosy. Dla włosów wrażliwych powstał szampon Bioxsine z opatentowanym składnikiem Biocomplex B11. Preparat zapobiega przedwczesnym wypadaniem włosów, a także bezpośrednio działa na przyczynę łysienia. Szampon hamuje proces nadmiernego łojotoku skóry głowy. Cena specyfiku to 39 złotych za sztukę. 

Bioxsine do włosów przetłuszczających się

Koncern kosmetyczny BIOTA już od 10 lat buduje swoją renomę na rynku. Prowadzi badania naukowe oraz stosuje naturalne składniki. Firma produkując kosmetyki opiera się o wiedzę na temat ludzkiego ciała składającego się z 59 pierwiastków, które także znajdziemy w ziemi. Znajdujące się w szamponie Bioxsine składniki dobrze przyswajane są przez organizm i nie powodują skutków ubocznych. Jakość produktu potwierdzają badania instytutów badawczych, m.in. cenionego Dermatest Germany. 

Czytany 1191 razy

Artykuły powiązane

 • Jak leczyć łysienie androgenowe? Jak leczyć łysienie androgenowe?

  Łysienie androgenowe to jedna z najczęstszych przyczyn wypadania włosów wśród kobiet i mężczyzn. Choroba ma podłoże genetyczne i hormonalne, a na jej wystąpienie mają wpływ również inne czynniki. Leczenie łysienia androgenowego polega na przyjmowaniu leków lub stosowaniu kremów na skórę. Do metod leczenia zaliczymy również przeszczep włosów, który usunie skutki choroby i pozwoli zagęścić włosy.

 • Używasz odżywki do włosów, ale nie widzisz efektów? Jest źle dobrana! Używasz odżywki do włosów, ale nie widzisz efektów? Jest źle dobrana!

  Dużo mówi się na temat tego, aby uważnie czytać etykiety nie tylko na produktach spożywczych, ale również na kosmetykach, by nie kupować kota w worku. Używanie odżywek do włosów nie jest żadną czarną magią, niemniej trzeba orientować się w ich składzie – tym, co potencjalnie może nam pomóc, a co zaszkodzić. Jak się w tym wszystkim połapać?

 • Wypadanie włosów – jak sobie z tym radzić? Wypadanie włosów – jak sobie z tym radzić?

  Przerzedzone i wypadające włosy to coraz częstszy problem, który dotyka nie tylko mężczyzn, ale także kobiety. Jak sobie z tym radzić? W niniejszym artykule zastanowimy się nad sposobami na zatrzymanie łysienia i wzmocnienie naszych włosów.

 • Zmywalne farby do włosów Zmywalne farby do włosów

  Wielkim przebojem i jednocześnie przełomem w koloryzacji stała się farba do włosów zmywalna. Kobiety pokochały te preparaty, bo umożliwiają one krótkotrwałe zmiany koloru włosów, a zatem można się bawić i eksperymentować do woli. Ileż to razy wcześniej panie traciły humor po wizycie u fryzjera, gdy okazywało się, że wybrany kolor jednak zdecydowanie im nie pasuje? Koniec z tym. Teraz czas na zmywalną farbę do włosów.

 • Jak pielęgnować włosy farbowane? Jak pielęgnować włosy farbowane?

  Po wyjściu z salonu włosy są piękne, lśniące, pełne koloru i blasku. A po kilkunastu dniach? Jeśli już wtedy zauważasz, że farba płowieje i włosy tracą na uroku, to znak, że pielęgnacja nie jest dla nich odpowiednia. Podpowiadamy, jak dbać o farbowane włosy.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce