poniedziałek, 09 czerwiec 2014 14:07

Zatrzymaj wypadanie włosów i nie pozwól im się przetłuszczać

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawę jak ważną rolę odgrywają włosy w urodzie mężczyzn. Poważnym problemem może być ich przetłuszczanie się oraz wypadanie. Ten proces dotyka każdego z nas nie tylko osób znajdujących się w okresie dojrzewania. Na rynku istnieje produkt, który jest w stanie zapobiegać tym procesom i pozwala na dłużej cieszyć się bujną fryzurą.

Z pomocą przychodzi szampon Bioxsine. Proces wypadania bądź przetłuszczania się włosów może być związany z wieloma czynnikami min. złą dietą, rozregulowaną gospodarką hormonalną lub niewłaściwą ochroną. Nadmierne wypadanie u mężczyzn sprzyja nadmiernemu działaniowi hormonów odpowiedzialnych za łysienie. Włosy z tendencją do przetłuszczania się i wypadania są słabe i cienkie, dlatego niekorzystne dla nich jest stosowanie obciążających je kosmetyków. Taki gatunek włosów wymagają stosowania odpowiednich preparatów, które będą w stanie odbudować niszczejące włosy. Dla włosów wrażliwych powstał szampon Bioxsine z opatentowanym składnikiem Biocomplex B11. Preparat zapobiega przedwczesnym wypadaniem włosów, a także bezpośrednio działa na przyczynę łysienia. Szampon hamuje proces nadmiernego łojotoku skóry głowy. Cena specyfiku to 39 złotych za sztukę. 

Bioxsine do włosów przetłuszczających się

Koncern kosmetyczny BIOTA już od 10 lat buduje swoją renomę na rynku. Prowadzi badania naukowe oraz stosuje naturalne składniki. Firma produkując kosmetyki opiera się o wiedzę na temat ludzkiego ciała składającego się z 59 pierwiastków, które także znajdziemy w ziemi. Znajdujące się w szamponie Bioxsine składniki dobrze przyswajane są przez organizm i nie powodują skutków ubocznych. Jakość produktu potwierdzają badania instytutów badawczych, m.in. cenionego Dermatest Germany. 

Czytany 1257 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.