poniedziałek, 16 marzec 2015 15:30

Pielęgnacja męskiej skóry

Lirene -Balsam po goleniu Cool ON Lirene -Balsam po goleniu Cool ON

W błędzie jest ten, kto uważa, że kosmetyki i pielęgnacja skóry są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla żeńskiej części społeczeństwa. Panowie ograniczają się jedynie do szamponu, mydła do rąk, pasty do zębów a także pianki do golenia – czyli do maksymalnie podstawowych i niezbędnych produktów.

Od wielkiego dzwonu po goleniu zdarzy im się użyć balsamu bądź kremu po goleniu (oczywiście jest to duże uogólnienie, bowiem nie wszyscy zachowują się tak samo, lecz w większości przypadków wygląda to właśnie tak). Dzięki takiej mentalności, niestety bardzo często stan ich skóry na twarzy i ciała pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Zapytani, dlaczego nie użyją choćby zwykłego kremu, zwykle odpowiadają, że oni się na tym nie znają, nie wiedzą czego użyć, a kupować się wstydzą, bo to damskie zajęcie. Brzmi znajomo? Zatem rozwiązanie przychodzi ze strony marki Lirene. Prezentuje ona bowiem kosmetyk wyłącznie dla Panów – balsam po goleniu Skóra wrażliwa Łagodzenie Cool ON.

Kompleksowo pielęgnuje on skórę wrażliwą, a to dzięki świetnemu połączeniu składników aktywnych, takich jak olej Babassu (odpowiedzialny jest za nawilżenie i zmiękczenie skóry), alantoiny (która wykazuje silne działanie kojące), a także D-panthenolu, który to łagodzi podrażnienia. Za tonizowanie i odświeżanie skóry po goleniu odpowiedzialny jest wieloskładnikowy ekstrakt owocowy z borówki czarnej, pomarańczy oraz cytryny. To kosmetyk stworzony dla mężczyzn, których skóra po goleniu potrzebuje ukojenia oraz złagodzenia podrażnień. Dzięki temu, że produkt szybko się wchłania oraz pozostawia na skórze ochronny film, jest bardzo przyjemny w stosowaniu. Aparaturowe badania konsumentów po 4 tygodniach stosowania balsamu potwierdzają zwiększenie nawilżenia skóry aż o 45 %. Całość zamknięta jest w ciemnym, stylowym opakowaniu, dzięki czemu Panowie nie odniosą wrażenia, że stosują „babski” kosmetyk, a opakowanie o pojemności 100 ml pozwoli na długotrwałe cieszenie się produktem.

Czytany 1164 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.