Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 12 marzec 2015 16:19

Zwycięstwo w walce ze zmarszczkami

Lirene - Ideale krem pod oczy z korektorem zmarszczek Lirene - Ideale krem pod oczy z korektorem zmarszczek

W życiu kilka rzeczy z całą pewnością jest nieuniknionych. Naturalną koleją rzeczy jest to, że pewne fakty następują nieubłaganie po sobie, czy tego chcemy czy nie. Dzieje się tak w każdej dziedzinie życia – niestety jeśli chodzi o nasz wygląd – także. Bezsprzeczny jest fakt tego, iż z biegiem czasu każda część naszego ciała traci na witalności i wyglądzie.

Dzieje się tak ze względu na kilka czynników i o ile na część z nich mamy wpływ (zdrowa dieta, odpowiednia pielęgnacja), to i tak jest to tylko odwleczenie w czasie tego, co nieuniknione. Jedną z takich spraw na pewno są trapiące wszystkie z nas, pojawiające się nieubłaganie zmarszczki. Zwłaszcza zaś zmarszczki wokół oczu – tam skóra bowiem jest najcieńsza i najdelikatniejsza, a więc najbardziej podatna na mikrourazy, wiotczenie i odwodnienie. Dodatkowo jest to miejsce, które właściwie cały czas narażone jest na bodziec zewnętrzny, poprzez mimikę twarzy. Dlatego o skórę wokół oczu należy dbać ze szczególną uwagą, a gdy pojawiają się pierwsze zmarszczki – działać silnie i skoncentrowanie.

Warto zwrócić uwagę na produkt marki Lirene – czyli Anti-wrinkle krem pod oczy z korektorem zmarszczek na dzień na noc. Zawiera technologię TGFß ACTIVATE TECHNOLOGY™, która aktywuje naturalnie występujący w skórze tkankowy czynnik wzrostu TGFß, a ten odpowiedzialny jest za namnażanie i wzrost nowych komórek. Pobudzeniu ulega tempo regeneracji i naprawy komórek. Jak czytamy na stronie producenta, aktywacja tkankowego czynnika wzrostu TGFß stymuluje odnowę starzejących się komórek, przywracając im prawidłową strukturę i przedłużając zdolność ich prawidłowego funkcjonowania.

Krem ma za zadanie aktywnie ujędrnić, wygładzić oraz odżywić delikatną skórę wokół oczu, nadając jej przy tym zdrowy i promienny wygląd. Jego formuła została wzbogacona o wosk pszczeli, kwa hialuronowy a także oleje szlachetne, takie jak Babassu, ryżowy i passiflory. Doskonale nawilżają i natłuszczają delikatną skórę, a liftingujące proteiny z migdałów pozostawiają skórę optymalnie gładką oraz napiętą. Badanie konsumenckie potwierdzają jego skuteczność – konsumentki już po 9 dniach stosowania zauważały pierwsze efekty przeciwzmarszczkowe.

Czytany 1384 razy

Artykuły powiązane

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Pielęgnacja w duecie Pielęgnacja w duecie

  Mamy jedną twarz, ale jak to możliwe, że ma tak wiele różnych potrzeb?

 • Kompleksowa regeneracja Kompleksowa regeneracja

  Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik - wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…