Polecane artykuły

 • 1
czwartek, 12 marzec 2015 16:19

Zwycięstwo w walce ze zmarszczkami

Lirene - Ideale krem pod oczy z korektorem zmarszczek Lirene - Ideale krem pod oczy z korektorem zmarszczek

W życiu kilka rzeczy z całą pewnością jest nieuniknionych. Naturalną koleją rzeczy jest to, że pewne fakty następują nieubłaganie po sobie, czy tego chcemy czy nie. Dzieje się tak w każdej dziedzinie życia – niestety jeśli chodzi o nasz wygląd – także. Bezsprzeczny jest fakt tego, iż z biegiem czasu każda część naszego ciała traci na witalności i wyglądzie.

Dzieje się tak ze względu na kilka czynników i o ile na część z nich mamy wpływ (zdrowa dieta, odpowiednia pielęgnacja), to i tak jest to tylko odwleczenie w czasie tego, co nieuniknione. Jedną z takich spraw na pewno są trapiące wszystkie z nas, pojawiające się nieubłaganie zmarszczki. Zwłaszcza zaś zmarszczki wokół oczu – tam skóra bowiem jest najcieńsza i najdelikatniejsza, a więc najbardziej podatna na mikrourazy, wiotczenie i odwodnienie. Dodatkowo jest to miejsce, które właściwie cały czas narażone jest na bodziec zewnętrzny, poprzez mimikę twarzy. Dlatego o skórę wokół oczu należy dbać ze szczególną uwagą, a gdy pojawiają się pierwsze zmarszczki – działać silnie i skoncentrowanie.

Warto zwrócić uwagę na produkt marki Lirene – czyli Anti-wrinkle krem pod oczy z korektorem zmarszczek na dzień na noc. Zawiera technologię TGFß ACTIVATE TECHNOLOGY™, która aktywuje naturalnie występujący w skórze tkankowy czynnik wzrostu TGFß, a ten odpowiedzialny jest za namnażanie i wzrost nowych komórek. Pobudzeniu ulega tempo regeneracji i naprawy komórek. Jak czytamy na stronie producenta, aktywacja tkankowego czynnika wzrostu TGFß stymuluje odnowę starzejących się komórek, przywracając im prawidłową strukturę i przedłużając zdolność ich prawidłowego funkcjonowania.

Krem ma za zadanie aktywnie ujędrnić, wygładzić oraz odżywić delikatną skórę wokół oczu, nadając jej przy tym zdrowy i promienny wygląd. Jego formuła została wzbogacona o wosk pszczeli, kwa hialuronowy a także oleje szlachetne, takie jak Babassu, ryżowy i passiflory. Doskonale nawilżają i natłuszczają delikatną skórę, a liftingujące proteiny z migdałów pozostawiają skórę optymalnie gładką oraz napiętą. Badanie konsumenckie potwierdzają jego skuteczność – konsumentki już po 9 dniach stosowania zauważały pierwsze efekty przeciwzmarszczkowe.

Czytany 1401 razy

Artykuły powiązane

 • O co kobiety dbają najbardziej? O co kobiety dbają najbardziej?

  Uważa się, iż panowie nie poświęcają zbyt wiele uwagi na swój własny wygląd, jednak tak naprawdę kobiety nie są od nich lepsze w tej kwestii. Jednak wśród tych dbających o siebie można wyszczególnić pewne rzeczy, o które dbają najbardziej. Oczywiście są w tym gronie kosmetyki niezbędne do makijażu (np. 4 lashes), preparaty do włosów, a także buty. Co jeszcze?

 • Zasady pielęgnacji twarzy Zasady pielęgnacji twarzy

  Każda twarz cechuje się nieco innymi parametrami grubości, kolorytu czy ilości wydzielanego sebum, każda również boryka się z indywidualnymi problemami, takimi jak pękające naczynka, przebarwienia, zmarszczki, trądzik itp. Na szczęście bez względu na rodzaj cery i jej indywidualne potrzeby, jej pielęgnacja jest bardzo zbliżona u każdej osoby!

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Pielęgnacja w duecie Pielęgnacja w duecie

  Mamy jedną twarz, ale jak to możliwe, że ma tak wiele różnych potrzeb?