Polecane artykuły

 • 1
niedziela, 20 lipiec 2014 15:42

Rumiankowa ochrona miejsc intymnych

Lirene - Łagodzący płyn do higieny intymnej – rumianek Lirene - Łagodzący płyn do higieny intymnej – rumianek

Kąpiele w morzu, wypady na basen, długie podróże, korzystanie z publicznych toalet są niemalże nieodłącznym elementem wakacyjnych wyjazdów. W tym okresie powinnyśmy poświęcić więcej czasu na higienę intymną, ponieważ podrażnienia i infekcje mogą skutecznie zepsuć nam humor, a czasem i zdrowie. 

 Lirene, aby pomóc kobietom uniknąć tych problemów stworzyło płyn do higieny intymnej Lirene  Lactima RUMIANEK, oparty na wyciągu z tego kwiatu. Rumianek jest znany Polkom od bardzo dawna, był nieodłącznym elementem domowej apteczki naszych prababek. Znany jest ze swoich właściwości antybakteryjnych, przeciwzapalnych, ściągających, przyspieszających gojenie ran.

Produkt został dodatkowo wzbogacony o kwas mlekowy, który pomaga utrzymać typowy dla kobiecych miejsc intymnych poziom pH, przez co nie dopuszcza do rozwoju wielu bakterii. Neutralny zapach daje poczucie świeżości i czystości przez cały dzień.

 

Naturalna betaina zmiękcza naskórek, gwarantując komfort miejsc intymnych. Formuła płynu pozbawiona jest barwników, parabenów, tradycyjnego mydła dzięki czemu jest niezwykle łagodna i bezpieczna dla skóry

Czytany 1020 razy

Artykuły powiązane

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Delikatna pielęgnacja kobiecego ciała Delikatna pielęgnacja kobiecego ciała

  Delikatna skóra potrzebuje subtelnej pielęgnacji. Do najbardziej wrażliwych, a wciąż traktowanych przez nas „po macoszemu” części kobiecego ciała, należą okolice intymne.

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

 • Magiczna moc aloesu Magiczna moc aloesu

  Nie od dziś znane i doceniane są kosmetyczne i lecznicze właściwości aloesu.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce