środa, czerwiec 12, 2024
wtorek, 13 styczeń 2015 11:48

Pielęgnacja cery suchej

Lirene - Regenerująco-nawilżający krem odżywczy na dzień i na noc Lirene - Regenerująco-nawilżający krem odżywczy na dzień i na noc

Skóra sucha jest trudna w pielęgnacji. Poza dogłębnym nawilżeniem, potrzebuje również specjalistycznej regeneracji, która pozwoli przesuszonemu naskórkowi odzyskać komfort i zdrowy wygląd. Lirene stworzyło Regenerująco-nawilżający krem odżywczy na dzień i na noc, który profesjonalnie zajmie się skórą wymagającą kompleksowej pielęgnacji.

Zbawienna moc kremu tkwi w naprawczym peptydzie, emolientach i ceramidach. Dodatkowo formuła została wzbogacona o wyciąg z trawy azjatyckiej. Poza tak egzotycznym składnikiem, obowiązkowo na liście składników znalazła się tradycyjna witamina E i gliceryna.

Regenerująco-nawilżający krem odżywczy na dzień i na noc dzięki zawartości wyżej wymienionych składników zapewnia skórze silne nawilżenie, ochronę naskórka przed utratą wody, intensywnie odżywia i regeneruje skórę, a także pozwala na zachowanie optymalnego poziomu wilgoci. Przy regularnym stosowaniu skóra staje się miękka i elastyczna, a także nabiera młodzieńczego wigoru.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce