niedziela, czerwiec 23, 2024
środa, 16 styczeń 2019 17:18

Opinie na temat serum Aura Botanica

Opinie na temat serum Aura Botanica

Serum Aura Botanica jest naturalne i ma dobry skład – to wiemy już od producenta. Natomiast użytkowniczki twierdzą, że między innymi mamy tu do czynienia z produktem do zadań specjalnych, który na dodatek jest wydajny i ładnie pachnie.

 

Serum Aura Botanica zbiera bardzo dobre recenzje. Warto więc poznać ten kosmetyk i dowiedzieć się, co powoduje, że kobiety są z niego zadowolone.

Serum Aura Botanica – właściwości i zastosowanie

Produkt, o którym mowa, to preparat, który składa się w 99 procentach ze składników naturalnego pochodzenia. Mamy tu cztery olejki: jojoba, z awokado (bogaty w kwasy omega-6 i -9), z kokosa samoańskiego (zapewnia włosom długotrwałe odżywienie, sprężystość i wzmocnienie) i arganowy (długo utrzymuje się na powierzchni włosa i nadaje mu miękkość oraz połysk), a także ekstrakt z rozmarynu i olejek eteryczny ze słodkiej pomarańczy.

Z drugiej strony nie znajdziemy w serum Aura Botanica silikonów, siarczanów, szkodliwego alkoholu i parabenów.

Kosmetyk ma szeroki wachlarz zastosowań. Możemy używać go bezpośrednio na skórę głowy, jako kurację i do masażu ciała oraz skóry (normalnej, a także suchej). Serum Aura Botanica to produkt przeznaczony szczególnie do pielęgnacji włosów uwrażliwionych (naturalnych lub koloryzowanych), matowych, suchych, puszących się, tych, które mają niską i średnią porowatość.

Opinie i rady

Kobiety, które testowały na własnych włosach serum Aura Botanica, twierdzą, że jest to środek do zadań specjalnych, czyli silnej, miejscowej regeneracji. Podkreślają, że można go stosować na wiele różnych sposobów. Pierwszy to postępowanie zgodnie z zaleceniami producenta, to znaczy aplikowanie przed myciem włosów. Natomiast druga opcja polega na dodawaniu kilku kropel serum Aura Botanica do odżywki z tej serii i nakładanie na włosy takiego właśnie połączenia. Internautki polecają również trzeci sposób, który sprowadza się do tego, żeby serum Aura Botanica (kilka kropel) nakładać – wraz z odżywką – tylko na najbardziej problematyczne obszary. Przy czym panie podkreślają, że jeżeli ogólnie włosy są zniszczone lub wrażliwe, dobrze jest zastosować serum Aura Botanica na całą długość  oraz końce, jeszcze przed nałożeniem szamponu. Kobiety, które miały do czynienia z tym produktem, podpowiadają jednocześnie, że jeżeli włosy można określić jako cienkie, aplikujemy 4-6 pompek serum Aura Botanica (do odżywki z tej samej linii), jeżeli zaś są średnie i grube, potrzeba od 4 do 8 pompek kosmetyku. Natomiast w sytuacji, kiedy trochę nas poniesie, zawsze możemy nadmiar preparatu usunąć miękką gąbką. Ogólnie panie radzą zmywać serum dopiero po kilku minutach.

Zdaniem internautek serum Aura Botanica działa i powoduje, że włosy są lekkie, uniesione u nasady, błyszczą się, a puszenie i elektryzowanie odchodzi w zapomnienie. Generalnie Panie są  zadowolone z tego produktu i wskazują, że pozytywną zmianę widać już po dwóch tygodniach. Poza tym kobiety zwracają również uwagę na to, że serum Aura Botanica jest wydajne oraz bardzo ładnie pachnie, i to przez dłuższy czas.

Na odmienne opinie trudno jest trafić, więc nie ma powodu do odrzucania tego kosmetyku. Wprost przeciwnie, jeżeli pojawiają się głosy "na tak", to nie pozostaje nic innego, jak tylko samodzielne wyrobić sobie opinię.