niedziela, 14 wrzesień 2014 19:16

Nieskazitelna cera, dzięki delikatnemu fluidowi intensywnie kryjącemu

Pharmaceris - Delikatny flud SPF20 01 IVORY intensywnie kryjący Pharmaceris - Delikatny flud SPF20 01 IVORY intensywnie kryjący

Jesień i zima to okres, w którym nasza cera staje się bardziej szarawa. Schodzi wakacyjna opalenizna, natomiast często zostaje problem rozszerzonych naczynek, trądziku i przebarwień. Abyś mogła się cieszyć jednolitym kolorytem i gładkością także w czasie jesieni, warto sięgnąć po silnie kryjący podkład, który nie tylko nie będzie zapychał porów, ale także zadba o twoją cerę.

 Polska marka kosmetyczna PHARMACERIS stworzyła podkład idealny dla kobiet, które borykają się z problemami skórnymi, jednocześnie będąc posiadaczkami cery wrażliwej. Delikatny fluid intensywnie kryjący został przebadany dermatologicznie i pomimo wysokiej tolerancji przez skórę wrażliwą, wykazuje silne działanie kryjące. Efekt naturalnego krycia utrzymuje się przez około 10h. Jest to czas stosunkowo krótszy, niż inne podkłady, jednak jego stan pozostaje niemalże niezmieniony.

Co ważne, nie plami ubrań, więc możemy zapomnieć o wpadkach, w stylu brudnego kołnierzyka, czy chustki. Silne krycie bez obciążenia cery jest możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii systemu kryjącego nowej generacjiI TM. Warto zaznaczyć, że fluid dzięki zawartości specjalnych kapsułek z mikrofiltrami UVA/UVB chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce