Polecane artykuły

 • 1
poniedziałek, 16 czerwiec 2014 18:41

Lirene -Płyn do higieny intymnej- rumianek

Lirene -Płyn do higieny intymnej- rumianek Lirene -Płyn do higieny intymnej- rumianek

 Higiena intymna każdej kobiety jest ważna zawsze. Czy to lato, czy zima, to jedne z najbardziej delikatnych i wrażliwych miejsc. Temperatura w takich rejonach jest bardzo wysoka, co sprzyja namnażaniu się bakterii i drobnoustrojów. Aby zapobiec infekcjom oraz zakażeniom bakteryjnym należy codziennie stosować płyn do higieny intymnej. Idealny będzie płyn do higieny intymnej- rumianek firmy Lirene. 

 

Płyn do higieny intymnej- rumianek został stworzony z myślą o potrzebach każdej kobiety. Kosmetyk ten nie zawiera żadnych barwników, parabenów czy tradycyjnego mydła. Stosując ten płyn nie musisz już martwić się o zaczerwienienia czy podrażnienia, które mogą powodować mniej delikatne kosmetyki do higieny intymnej. Kompleks z wyciągu z rumianku i kwasu mlekowego delikatnie myje i świetnie nawilża miejsca intymne. Płyn do higieny intymnej- rumianek firmy Lirene posiada silne właściwości regenerujące i zmiękczające, co jest bardzo ważne w przypadku płynu do higieny intymnej.

 

Azulen, betaina i witamina C to substancje, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego pH na bardzo niskim poziomie, co jest bardzo pożądane. Myjemy miejsca intymne roprowadzając niewielką ilość, a następnie spłukujemy wodą. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Jest całkowicie bezpieczny ponieważ został przebadany dermatologicznie. W efekcie zastosowania płyniu do higieny intymnej- rumianek, nasza skóra będzie zregenerowana i nawilżona. Odpowiednie pH będzie utrzymane przez dłuższy czas, a wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia zniwelowane. 

Czytany 1070 razy

Artykuły powiązane

 • O co kobiety dbają najbardziej? O co kobiety dbają najbardziej?

  Uważa się, iż panowie nie poświęcają zbyt wiele uwagi na swój własny wygląd, jednak tak naprawdę kobiety nie są od nich lepsze w tej kwestii. Jednak wśród tych dbających o siebie można wyszczególnić pewne rzeczy, o które dbają najbardziej. Oczywiście są w tym gronie kosmetyki niezbędne do makijażu (np. 4 lashes), preparaty do włosów, a także buty. Co jeszcze?

 • Wzmocnij się zimą Wzmocnij się zimą

  Każda komórka w naszym ciele ma swoje centrum sterowania, czyli swoistą elektrownię w wersji mikro. A to – żeby prawidłowo funkcjonować – potrzebuje paliwa: substancji mitochondrialnych. Stworzona przez polską innowacyjną markę Invex Remedies Seria Mitochondrialna Mt ma ich nam dostarczać w dobrze przyswajalnej dla organizmu postaci.

 • Kompleksowa regeneracja Kompleksowa regeneracja

  Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik - wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!

 • Delikatna pielęgnacja kobiecego ciała Delikatna pielęgnacja kobiecego ciała

  Delikatna skóra potrzebuje subtelnej pielęgnacji. Do najbardziej wrażliwych, a wciąż traktowanych przez nas „po macoszemu” części kobiecego ciała, należą okolice intymne.

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce