Polecane artykuły

 • 1
poniedziałek, 10 luty 2014 18:09

Lirene Collagen Protect regenerująco-uelastyczniający krem pod oczy

Krem pod oczy.. Tyle ile kremów, tyle różnych zdań na ich temat. Jedni uważają, że ich kupienie nie ma sensu, drugim krem ratuje życie oraz wygląd. Czy krem regenerująco-uelastyczniający pod oczy z serii Collage Protect firmy Lirene radzi sobie z sińcami, workami pod oczami i oznakami zmęczenia?

 

Krem skutecznie pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu, dzięki zawartości kompleksu liftingującego oraz oleju migdałowego. Kosmetyk skutecznie wzmacnia siatkę włókien podporowych i uzupełnia zanikający z wiekiem cement komórkowy, który zapobiega powstawaniu zmarszczek. Atutem kremu jest również to, że przyspiesza tempo regeneracji komórek, nawet w głębokich warstwach skóry. W konsekwencji skóra zachowuje odpowiednią elastyczność i sprężystość, a dzięki witaminom C, E i B3 jest odżywiona i rozświetlona. 

Efektami stosowania kremu jest przede wszystkim delikatne, lecz intensywne uelastycznienie naskórka. Kosmetyk wygładza skórę i regeneruje zmarszczki wokół oczy. Zapewnia również głębokie odżywienie i regeneracje. Mimo wszystkich zalet dla mnie najważniejszą jest zatrzymanie procesów zwiotczenia skóry, które są praktycznie nie do cofnięcia. Z czystym sumieniem polecam. 

 

Czytany 991 razy

Artykuły powiązane

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Pielęgnacja w duecie Pielęgnacja w duecie

  Mamy jedną twarz, ale jak to możliwe, że ma tak wiele różnych potrzeb?

 • Kompleksowa regeneracja Kompleksowa regeneracja

  Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik - wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

 • Magiczna moc aloesu Magiczna moc aloesu

  Nie od dziś znane i doceniane są kosmetyczne i lecznicze właściwości aloesu.