poniedziałek, 10 luty 2014 18:09

Lirene Collagen Protect regenerująco-uelastyczniający krem pod oczy

Krem pod oczy.. Tyle ile kremów, tyle różnych zdań na ich temat. Jedni uważają, że ich kupienie nie ma sensu, drugim krem ratuje życie oraz wygląd. Czy krem regenerująco-uelastyczniający pod oczy z serii Collage Protect firmy Lirene radzi sobie z sińcami, workami pod oczami i oznakami zmęczenia?

 

Krem skutecznie pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu, dzięki zawartości kompleksu liftingującego oraz oleju migdałowego. Kosmetyk skutecznie wzmacnia siatkę włókien podporowych i uzupełnia zanikający z wiekiem cement komórkowy, który zapobiega powstawaniu zmarszczek. Atutem kremu jest również to, że przyspiesza tempo regeneracji komórek, nawet w głębokich warstwach skóry. W konsekwencji skóra zachowuje odpowiednią elastyczność i sprężystość, a dzięki witaminom C, E i B3 jest odżywiona i rozświetlona. 

Efektami stosowania kremu jest przede wszystkim delikatne, lecz intensywne uelastycznienie naskórka. Kosmetyk wygładza skórę i regeneruje zmarszczki wokół oczy. Zapewnia również głębokie odżywienie i regeneracje. Mimo wszystkich zalet dla mnie najważniejszą jest zatrzymanie procesów zwiotczenia skóry, które są praktycznie nie do cofnięcia. Z czystym sumieniem polecam. 

 

Czytany 1165 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.