wtorek, 28 kwiecień 2015 16:07

Kompleksowo w zimowe zapasy

Wiosna, ach wiosna! Któż na nią nie czekał i nie cieszył się z jej pierwszych, choć nieraz nieśmiałych symptomów? Długie zimowe miesiące dały nam wszystkim w kość, kiedy dni były szare, zimne, a także mokre i po prostu przygnębiające. Wiosną wszystko naraz budzi się do życia – nie tylko przyroda, ale także nasze wnętrze.

Mamy ochotę tańczyć, śpiewać, roztaczać dookoła pozytywną energię a także na każdym kroku manifestować i podkreślać, jak radosny czas nadszedł. Często jednak w owym oczekiwaniu zapominamy o jednym: że nie powinniśmy czekać biernie. 

Zimowa pora to taki niewdzięczny czas, kiedy potrzebujemy więcej kalorii, lecz wolniej je spalamy. Dzięki temu rok w rok z pierwszymi cieplejszymi powiewami wiatru, gdy z radością przeglądamy wiosenną garderobę, dochodzimy z przerażeniem do wniosku, iż nasze ciało prezentuje się, delikatnie mówiąc, po prostu...źle. Pomarańczowa skórka, brak jędrności, szary odcień skóry i te fałdki! Spokojnie, panika w niczym nie pomoże (a już na pewno nie spali zimowych zapasów). Kiedy tylko zauważysz, iż Twojemu ciału daleko do ideału wartego prezentowania go w szortach, zadziałaj kompleksowo – tylko w ten sposób masz szansę na osiągnięcie szybkich i trwałych efektów. Sięgając po zestawy mające pomóc Ci w zrzuceniu zbędnych kilogramów, zwracaj zawsze uwagę na ich skład – nie tylko chwytliwe slogany reklamowe.

Warto przyjrzeć się zatem zestawowi Slim Body Expert firmy Lambre. W jego skład wchodzą trzy produkty: aktywne serum do ciała o pojemności 150 ml, cukrowy peeling o pojemności 200 ml, a także – sumplement diety Acai Body Plus, zawierający 60 kapsułek. Serum odpowiedzialne jest za zwalczanie zaawansowanej nawet postaci cellulitu oraz redukcję tkanki tluszczowej i modelowanie ciała, peeling rewelacyjnie przygotowuje ciało do przyjęcia składników odżywczych z serum, a jednocześnie sam zwalcza cellulit i redukuje tkankę tłuszczową.

Pielęgnację zewnętrzną, dla osiągnięcia pełnego efektu, uzupełnić należy suplementem diety: spala on tkankę tłuszczową od wewnątrz, przyspiesza przemianę materii, a efekty widoczne są już po kilku dniach! Wszystkie produkty zawierają wyselekcjonowane, skuteczne i bezpieczne dla zdrowia składniki. Czy potrzeba Ci czegoś więcej w walce o piękną figurę?