Polecane artykuły

 • 1
wtorek, 16 grudzień 2014 16:51

Jaki krem do rąk stosować zimą?

Lirene - Krem dla zniszczonych dłoni RATUNEK Lirene - Krem dla zniszczonych dłoni RATUNEK

Zimą, skóra dłoni jest narażona na poważne uszkodzenia. Mycie rąk i wychodzenie na dwór, odśnieżanie samochodu, czy noszenie toreb pełnych zakupów to prawdziwe wyzwanie dla dłoni. Ich skóra pęka, jest szorstka, odwodniona i nieestetycznie odbarwiona.

Jak temu zaradzić? Oprócz kupna dobrych rękawiczek, warto sięgnąć po odpowiedni krem do rąk. My polecamy Krem dla zniszczonych dłoni RATUNEK od Lirene.
Krem dla zniszczonych dłoni Ratunek to bogata receptura, w której warte zauważenia jest wysokie stężenie masła shea – 10%, a także zawartość alantoiny, która działa wygładzająco i regenerująco.

 

Krem należy stosować w zależności od potrzeb, jednak został on stworzony z myślą o zniszczonych dłoniach. W takim przypadku, najlepsze efekty przynosi przy stosowaniu kilka razy dziennie + jako kuracja na noc. Efekty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu – odczuwalna jest wyraźna ulga i poprawa komfortu. Przy regularnym stosowaniu, skóra dłoni staje się miękka, elastyczna i bardziej odporna na szkodliwe działanie chłodu.

Czytany 1495 razy

Artykuły powiązane

 • Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach

  Od lat kremy ze śluzem ślimaka cieszą się niesłabnącym powodzeniem, a kolejne serie dedykowanie Paniom i Panom w różnym wieku, z odmiennymi problemami skórnymi stają się hitami sezonów.

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

 • Magiczna moc aloesu Magiczna moc aloesu

  Nie od dziś znane i doceniane są kosmetyczne i lecznicze właściwości aloesu.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce