wtorek, 16 grudzień 2014 16:51

Jaki krem do rąk stosować zimą?

Lirene - Krem dla zniszczonych dłoni RATUNEK Lirene - Krem dla zniszczonych dłoni RATUNEK

Zimą, skóra dłoni jest narażona na poważne uszkodzenia. Mycie rąk i wychodzenie na dwór, odśnieżanie samochodu, czy noszenie toreb pełnych zakupów to prawdziwe wyzwanie dla dłoni. Ich skóra pęka, jest szorstka, odwodniona i nieestetycznie odbarwiona.

Jak temu zaradzić? Oprócz kupna dobrych rękawiczek, warto sięgnąć po odpowiedni krem do rąk. My polecamy Krem dla zniszczonych dłoni RATUNEK od Lirene.
Krem dla zniszczonych dłoni Ratunek to bogata receptura, w której warte zauważenia jest wysokie stężenie masła shea – 10%, a także zawartość alantoiny, która działa wygładzająco i regenerująco.

 

Krem należy stosować w zależności od potrzeb, jednak został on stworzony z myślą o zniszczonych dłoniach. W takim przypadku, najlepsze efekty przynosi przy stosowaniu kilka razy dziennie + jako kuracja na noc. Efekty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu – odczuwalna jest wyraźna ulga i poprawa komfortu. Przy regularnym stosowaniu, skóra dłoni staje się miękka, elastyczna i bardziej odporna na szkodliwe działanie chłodu.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce