wtorek, 15 wrzesień 2015 14:01

Jak nawilżyć skórę po wakacjach?

Lirene Odżywcze Serum SOS Lirene Odżywcze Serum SOS

Przez cały okres wakacyjny nasza skóra nie ma lekko. Jest codziennie narażana na działanie gorąca i klimatyzacji oraz na nagłe zmiany temperatury. Dokładając do tego jeszcze zmianę klimatu, która towarzyszy nam za każdym razem, gdy wyjeżdżamy gdzieś na letni wypoczynek, otrzymujemy suchą, bezbronną i często uszkodzoną skórę.

Co zrobić, bo przywrócić jej odpowiednie nawilżenie i odbudować zdrową barierę lipidową naskórka?

Przesuszenie naskórka jest szczególnie widoczne po lecie, gdy organizm próbuje samodzielnie się zregenerować. Jednak w bardzo rzadkich przypadkach dochodzi do tego samoczynnie. W przypadku osób mieszkających w Polsce jest to w zasadzie niemożliwe, ponieważ zaraz po gorących miesiącach nasza skóra jest znowu wystawiana na ciężką próbę, czyli zimno, wiatr i suche powietrze, które są nieuniknione w jesieni i zimie. Jeżeli chcesz pomóc skórze w szybkiej regeneracji i powrocie do zdrowia, to musisz wspomóc ją z zewnątrz przy pomocy odpowiednik kosmetyków.

Które kosmetyki przywrócą skórze zdrowy wygląd po lecie?
Jesienią i zimą należy skupić się przede wszystkim na dogłębnym nawilżeniu i odżywieniu naskórka. Do tego celu będziemy potrzebować silnego kosmetyku o skoncentrowanym działaniu, jakim jest serum. Proponuję odżywcze serum SOS marki Lirene, które niweluje szorstkość i nadwrażliwość skóry, łagodzi zaczerwienienie, koi uczucie ściągnięcia i dogłębnie nawilża.

 

Lirene Odżywcze Serum SOS

Dlaczego właśnie ten produkt będzie odpowiedni? Serum Lirene ma formę emolientu, która w przeciwieństwie do tradycyjnych kosmetyków nie niszczy pozostałej bariery hydrolipidowej, a wręcz wspomaga jej odbudowę. Regularnie stosowane uzupełnia lipidy międzykomórkowe, odtwarzając właściwości barierowe skóry. Ogranicza utratę i wiąże wodę. Lekko natłuszcza, dzięki czemu skutecznie niweluje szorstkość naskórka. Zawiera szereg nienasyconych kwasów tłuszczowych, które poprawiają miękkość i elastyczność cery. Pozostawia na skórze niewidoczny, ochronny film, który zapobiega ponownemu przesuszeniu naskórka. Jednym słowem, gwarantuje przesuszonej skórze wszystko to, czego teraz potrzebuje.

Czytany 1693 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.