sobota, 15 listopad 2014 12:23

Idealna maska dla skóry dojrzałej

Dr Irena Eris - LIFTING PEPTYDOWY Dermomaska przeciwzmarszczkowa 3°+4° Dr Irena Eris - LIFTING PEPTYDOWY Dermomaska przeciwzmarszczkowa 3°+4°

Skóra po 50 roku życia wymaga specjalistycznej i intensywnej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Swoje piętno odciska na niej nie tylko czas, ale także zachodzące w organizmie kobiety zmiany hormonalne. W tak burzliwym czasie warto zapewnić naszej skórze jak najlepszą opiekę i cieszyć się młodym wyglądem na dłużej.

 Laboratoria Dr Ireny Eris opracowały formułę, która wykazuje silne działanie odmładzające, liftingujące, wygładzające i regenerujące skórę po 50 roku życia i zamknęły ją pod postacią peptydowej dermomaski. Maska wykazuje tak skuteczne działanie dzięki połączeniu aktywnych składników: Bio-lipopeptydów, Ekstraktu z algi Laminaria, REAKTYWATORa ODNOWY SKÓRY FGF1 LMS™ i aqua calcis.

W połączeniu, składniki dają prawdziwy zastrzyk energii skórze i pobudzają ją do odnowy. Maska wzmacnia strukturę skóry i regeneruje ją wygładzając zmarszczki, chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i sprawia, że jest mniej wrażliwa na uszkodzenia i podrażnienia, a także pobudza procesy odnowy skóry na wszystkich poziomach.

Maskę należy stosować 1-2 razy w tygodniu jako uzupełnienie pielęgnacji. Nałożyć grubą warstwę na oczyszczoną skórę twarzy i pozostawić na 20 minut. Pozostałości maski można wklepać w skórę, lub usunąć płatkiem kosmetycznym.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce