wtorek, maj 28, 2024
sobota, 15 listopad 2014 11:56

Przeciwdziałaj zmarszczkom z nową maską

Dr Irena Eris-  HIALURONOWE WYGŁADZENIE Dermomaska przeciwzmarszczkowa 1°+2° Dr Irena Eris- HIALURONOWE WYGŁADZENIE Dermomaska przeciwzmarszczkowa 1°+2°

Jesień, to ciężki okres dla naszej skóry. Jeszcze nie zdążyła odpocząć po letnich szaleństwach, a już musi się zmagać z szarugą i niskimi temperaturami. Do tego wiek około 30 lat – trochę dziwny. Niby pojawiają się już zmarszczki, ale właściwie nie są jeszcze aż tak widoczne. Nie do końca wiadomo co z tym zrobić. Twarz wydaje się jakby bardziej zmęczona, ale właściwie, nie ma na co narzekać. Paradoks goni paradoks. Dlatego laboratoria Dr Ireny Eris pracowały na pełnych obrotach przygotowując produkt idealny - HIALURONOWE WYGŁADZENIE Dermomaska przeciwzmarszczkowa 1°+2°

 Maska nie tyle zwalcza oznaki starzenia się skóry, co skutecznie im zapobiega. Wyrównuje koloryt, usuwa oznaki zmęczenia i „zszarzenia” skóry, a także niweluje procesy odpowiedzialne za tworzenie się zmarszczek, zarówno mimicznych jak i elastotycznych.

Multifunkcyjne działanie jest możliwe dzięki połączeniu hialuronianu, ekstraktu ze złotej algi, REAKTYWATORa ODNOWY SKÓRY FGF1 LMS™ i aqua calcis. W połączeniu, wszystkie składniki wykazują niezwykle silne działanie nawilżające, chroniące i regenerujące DNA skóry, aktywujące procesy odnowy skóry na wszystkich poziomach, a także wykazują właściwości kojące i antyseptyczne.

Maskę należy stosować 1-2 razy w tygodniu jako uzupełnienie pielęgnacji. Nałożyć grubą warstwę na oczyszczoną skórę twarzy i pozostawić na 20 minut. Pozostałości maski można wklepać w skórę, lub usunąć płatkiem kosmetycznym.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce