Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 13 styczeń 2015 12:50

Higiena intymna dla wrażliwej skóry

Lirene - Żel do higieny intymnej - hypoallergenic Lirene - Żel do higieny intymnej - hypoallergenic

Higiena intymna jest podstawą zdrowia kobiety. Okres jesienno-zimowy jest czasem obniżonej odporności, a także czasem przyjmowania antybiotyków, które obniżają ochronne działanie flory bakteryjnej. Stąd już o krok od infekcji intymnej. Zamiast leczyć, warto zapobiegać!

Żel do higieny intymnej - hypoallergenic to propozycja dla kobiet ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Specjalna formuła jest pozbawiona substancji zapachowych i barwiących. Delikatność formuły, nie wyklucza jednak skuteczności działania.

Żel do higieny intymnej - hypoallergenic od Lirene to duża zawartość kwasu mlekowego i aloesu, które pozwalają utrzymać naturalne dla okolic intymnych, obniżone pH i dodatkowo pielęgnują delikatną skórę.

Czytany 1322 razy

Artykuły powiązane

 • Magiczna moc aloesu Magiczna moc aloesu

  Nie od dziś znane i doceniane są kosmetyczne i lecznicze właściwości aloesu.

 • Skuteczna walka z workami i cieniami pod oczami Skuteczna walka z workami i cieniami pod oczami

  Zmęczenie i stres mogą powodować opuchliznę i cienie na skórze pod oczami. Jest to symptom zmęczenia fizycznego lub psychicznego.

 • Delikatna pielęgnacja na lato Delikatna pielęgnacja na lato

  Wrażliwa skóra lubi delikatne kosmetyki – i mamy tu na myśli nie tylko ich skład, ale również sposób aplikacji. Dobrze na przykład, jeżeli nie trzeba ich zbyt mocno wcierać. Formuła mgiełki jest więc dla suchej, wrażliwej i łatwo ulegającej podrażnieniom cery wręcz wymarzona.

 • Lato w pełni – jak wybrać skuteczny antyperspirant? Lato w pełni – jak wybrać skuteczny antyperspirant?

  Blokowanie nadmiernego wydzielania potu to zadanie dla najlepszych kosmetyków na lato. 

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce