Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 13 styczeń 2015 11:50

Higiena intymna dla wrażliwej skóry

Lirene - Żel do higieny intymnej - hypoallergenic Lirene - Żel do higieny intymnej - hypoallergenic

Higiena intymna jest podstawą zdrowia kobiety. Okres jesienno-zimowy jest czasem obniżonej odporności, a także czasem przyjmowania antybiotyków, które obniżają ochronne działanie flory bakteryjnej. Stąd już o krok od infekcji intymnej. Zamiast leczyć, warto zapobiegać!

Żel do higieny intymnej - hypoallergenic to propozycja dla kobiet ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Specjalna formuła jest pozbawiona substancji zapachowych i barwiących. Delikatność formuły, nie wyklucza jednak skuteczności działania.

Żel do higieny intymnej - hypoallergenic od Lirene to duża zawartość kwasu mlekowego i aloesu, które pozwalają utrzymać naturalne dla okolic intymnych, obniżone pH i dodatkowo pielęgnują delikatną skórę.

Czytany 1305 razy

Artykuły powiązane

 • Kim jest #kobietafloslek? Kim jest #kobietafloslek?

  W tym roku Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK obchodzi jubileusz 25-lecia. Z tej okazji zrodziła się idea, by bliżej poznać Panie, dla których firma tworzy kosmetyki. Zapraszamy do wspólnej zabawy, zaplanowanej na cały rok. Zostań #kobietąfloslek i wygraj wspaniałe, kobiece nagrody!

 • Sucha skóra - jak pielęgnować skórę narażoną na podrażnienia? Sucha skóra - jak pielęgnować skórę narażoną na podrażnienia?

  Pielęgnacja skóry wrażliwej i suchej, niezależnie od pory roku, bywa kłopotliwa. Wiele kosmetyków dostępnych na rynku działa zbyt silnie, by móc spełnić oczekiwania osób potrzebujących delikatnego oczyszczania i głębokiej regeneracji. Warto zatem zastanowić się, czego naprawdę potrzebujemy, by należycie odpowiedzieć na potrzeby naszej skóry.

 • Sok z aloesu – nie tylko dla smaku Sok z aloesu – nie tylko dla smaku

  Klasyczna medycyna stosuje wiele znanych od wieków i powszechnie występujących roślin. Niezwykle cenionym, zwłaszcza w Ameryce południowej jest sok z aloesu, który wykazuje wiele pozytywnych oddziaływań. Przyjrzyjmy się jego właściwościom oraz korzyściom wynikającym ze stosowania tego preparatu.

 • Warto testować się na nietolerancje pokarmowe! Warto testować się na nietolerancje pokarmowe!

  Wykonywanie testów na nietolerancję pokarmową stało się w ostatnim czasie bardzo popularne. Szczególnie ciekawe jest to, że test na nietolerancję pokarmową może być przeprowadzony bez wychodzenia z domu – jednocześnie z natychmiastowym uzyskaniem wyniku. Dlaczego warto to robić?

 • Butelki kosmetyczne Butelki kosmetyczne

  Czy istnieje idealne opakowanie kosmetyczne? To pytanie wywołuje wiele kontrowersji, ale rodzi jeszcze więcej pytań. Aktualnie rynek opakowań kosmetycznych przechodzi przemianę. Z jednej strony to segment szalenie atrakcyjny. Z drugiej natomiast czyha przed nim wiele wyzwań.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce