wtorek, 14 styczeń 2014 10:52

Dr Irena Eris Hydrogenic Aktywne nawilżanie na dzień

Krem aktywnie nawilżający na dzięń SPF 15 z linii Hydrogenic firmy Dr Irena Eris. Kompleksowe nawilżanie na codzień. Kosmetyki firmy Dr Irena Eris mają już za sobą wiele metamorfoz, jednak teraz są najładniejsze i najlepsze. Krem wyżej wymieniony to dla mnie cud zamknięty w bardzo ładnym słoiczku. Kosmetyk przeznaczony jest do stosowania na twarz bez względu na wiek i rodzaj cery.

Ma działanie nawilżające, wygładzające oraz rozświetlające. Kosmetyk stanowi doskonałą bazę pod makijaż. 

Nowatorski kompleks 24H HYDRO TERM COMPLEX zapewnia natychmiastowe uczucie komfortu i świeżości skóry poprzez 24-godzinne działanie nawilżające głębokich i górnych warstw skóry. Ekstrakt z błękitnej algi w połączeniu ze specjalnymi, aktywnymi frakcjami wyciągów z ryżu i kukurydzy przywracają i utrzymują na odpowiednim poziomie "wodny kapitał" skóry, dzięki czemu jest ona wzmocniona, uelastyczniona i delikatna.

Dzięki kwasowi hialuronowemu krem idealnie wygładza rysy twarzy, a dodatek witaminy E przywraca odpowiednie napięcie skóry. Sprawia również, że jest ona bardziej sprężysta, promienna i wygląda młodziej. Intensywnie nawilżona i zabezpieczona skóra jest gotowa, aby stawiać czoła niekorzystnym czynnikom zewnętrznym w ciągu dnia.