czwartek, 01 grudzień 2016 13:21

Dodaj skórze blasku zimą

Lirene - Skin vitalizer Lekki nawilżający krem rozpromieniający z wit. Dpro na dzień SPF 10 Lirene - Skin vitalizer Lekki nawilżający krem rozpromieniający z wit. Dpro na dzień SPF 10

Lekki krem nawilżający, który dodaje cerze blasku, powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej zadbanej kobiety. Dlaczego? Ponieważ stanowi doskonałą bazę pod makijaż, dzięki czemu cały make-up wygląda naturalnie, zdrowo i profesjonalnie.


Trzeba pamiętać o tym, że tylko odpowiednio wypielęgnowana i nawilżona cera może wyglądać dobrze. Zaniedbana, przesuszona i pozbawiona blasku skóra twarzy nie będzie się dobrze prezentować nawet wtedy, gdy na fluid wydamy znaczną część naszej wypłaty. Co zrobić, by odpowiednio przygotować skórę szczególnie w wyjątkowo trudnym dla niej, zimowym okresie?

 

Przede wszystkim należy dobrze oczyszczać naskórek codziennie rano i wieczorem, by pozbyć się brudu i sebum. Następnie należy regularnie aplikować dobry i lekki krem, który zawiera takie składniki aktywne, których najbardziej brakuje nam zimą. O czym mowa? Przede wszystkim o witaminie D, która odpowiada nie tylko za nasze zdrowie, ale również za stan naskórka.

Witamina D jest uznawana za naturalną substancję odpornościową i dodającą cerze promiennego, młodego wyglądu. Jest kwintesencją słońca, którego tak bardzo brakuje nam w jesienno-zimowym okresie. Odpowiada nie tylko za zewnętrzny stan skóry widoczny gołym okiem, ale także za jej funkcje. Dzięki niej naskórek jest w stanie się bronić przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a także może utrzymać optymalny stopień nawilżenia, dzięki czemu dłużej zachowuje młodzieńczą gęstość i elastyczność.

Witamina D jest jednym z głównych składników aktywnych lekkiego kremu nawilżającego od Lirene. Kosmetyk szybko poprawia wygląd naskórka, dodając mu utraconego blasku i dogłębnie go nawilżając. Posiada subtelną konsystencję, która nie tylko się dobrze wchłania, ale przede wszystkim jest odpowiednia również pod makijaż.

Lekki krem nawilżający jest nowym produktem od Lirene, ale posiada już wielu zwolenników. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że szybko przywraca cerze odpowiednią gładkość i promienność. Skóra wygląda na dobrze nawodnioną, dotlenioną i zdrową. Nie jest przesuszona, szara i ziemista. Wszelkie uszkodzenia się szybciej regenerują, a cała twarz wygląda piękniej.