sobota, luty 24, 2024
niedziela, 25 maj 2014 02:00

Podaruj Mamie naturalną radość

Kosmetyki dla kobiet PAT&RUB Kosmetyki dla kobiet PAT&RUB

 

Już w najbliższych dniach jeden z najważniejszych dni w roku, święto, które należy obchodzić wyjątkowo i  niezwykle- Dzień Matki. Mamy jeszcze tylko moment na przygotowanie się do tego święta. Pomyślmy więc o  wspaniałym prezencie by wynagrodzić choć w części trud włożony w nasze wychowanie i poświęcenie oraz troskę, którą otacza nas najbliższa nam osoba- Mama. 

 

Wspólne spotkanie, wyjście do kina, a jeśli jesteśmy daleko, zwykła rozmowa i życzenia. Dzień Matki to okazja, by pokazać miłość, ciepło i szacunek, jakimi ją obdarowujemy. Małe dziecko w prezencie zazwyczaj daje mamie laurkę lub kupione wcześniej przez tatę kwiaty. Nastolatek może wybrać piknik lub długą wycieczkę rowerową. 

Dorosłe już dzieci mogą wybrać dla Mamy weekend w SPA lub wspólną kolacje w ulubionej restauracji. Kiedy nasza Mama uwielbia wyjątkowe doznania i docenia dobre rzeczy, dobrym pomysłem może być obiad w domu. Oryginalną potrawą zrobioną przez własne dziecko żadna mama na pewno nie pogardzi. 

Jeśli nie jesteśmy zbyt kreatywnymi osobami, a gotowanie nie jest naszą mocną stroną, firma PAT&RUB proponuje nam świetne zestawy kosmetyków, którym żadna z Mam się nie oprze! Trzy oryginalne zestawy, które zostały stworzone specjalnie z okazji Dnia Matki. Każdy z nich daje różne doznania zapachowe, dlatego na pewno Mamy odnajdą coś dla siebie.

Pierwszy zestaw to "Zabiegana Mama". Kosmetyki są przeznaczone dla Mamy zabieganej, która szanuje swój czas, a pośpiech jest jej bardzo bliski. Mleczna Mgiełka Relaksująca zapewni Mamie chwile odprężenia, a aromat trawy cytrynowej i kokosa da doskonałe samopoczucie w upalne dni. Nawilżający Błyszczyk Pomarańczowy rozświetli oraz nawilży usta. Morska Sól do Kąpieli z Kozim Mlekiem rozpieści każdą kąpiel.

 

Zestaw drugi to "Pogodna Mama" przeznaczony dla kobiety kochającej drobne przyjemności. Wodna Mgiełka do Twarzy i Ciała - Kwiat Pomarańczy rozpogodzi Mamę i doda energii. Otulające Masło do Ciała pięknie pachnące karmelem i wanilią otuli skórę oraz zapewni jej miły poranek. 

Zestaw trzeci o enigmatycznej nazwie "Promienne spojrzenie Mamy" to idealny wybór dla kobiety troskliwej, czułej i spokojnej. Płyn Micelarny doskonale oczyści skórę ze wszystkich zanieczyszczeń, a Krem pod Oczy świetnie wygładzi skórę, uelastyczni ją oraz zniweluje cienie w kilka chwil. 

Te oraz inne zestawy w specjalnych cenach promocyjnych dostępne na stronie www.patandrub.pl

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce