piątek, lipiec 12, 2024
wtorek, 18 luty 2014 17:36

Alphanova Bebe Woda micelarna dla najmłodszych

Alphanova Bebe -  Woda micelarna Alphanova Bebe - Woda micelarna

Czym charakteryzuje się dobry kosmetyk dla niemowlaków oraz nieco starszych dzieci? Wielofunkcyjny, zdrowy, naturalny i przede wszystkim bezpieczny. Ważnym aspektem będzie także jego skład oraz substancje nawilżające. Sprawdzający się w każdych sytuacjach oraz taki, który śmiało zastąpi trzy czy nawet cztery inne produkty. Taki kosmetyk doskonały stworzyła marka Alphanova Bebe oferując wodę micelarną do mycia skóry atopowej. 

 

Delikatna oraz hypoalergiczna woda micelarna do mycia, której główną zaletą jest wielofunkcyjność, dzięki braku konieczności jej spłukiwania. Przeznaczona jest do higieny dzieci i niemowląt ze skórą suchą i bardzo wrażliwą, a szczególnie atopową. Łagodnie oczyszcza twarz i ciało dziecka nie podrażniając jej. Hypoalergiczna, zawiera rumianek BIO oraz lilię wodną. Doskonale sprawdza się nawet w bardzo długiej podróży, na gorących wyspach, w zimowych górach oraz na zwykłym spacerze w parku.

Przemywanie wodą micelarną twarzy niemowlęcia zalecane jest przez lekarzy pediatrów. Szczególnie wrażliwa skórka najmniejszych dzieci jest narażona na zaczerwienienia i podrażnienia. Kosmetyk łagodzi różnego rodzaju wysypki, jednocześnie zachowując naturalny płaszcz ochronny oraz hydrolipidowy skóry.

Główną zaletą produktu jest zawartość Alphaprotect®, który jest naturalnym składnikiem aktywnym tworzącym barierę ochronną skóry dziecka. Stymuluje także tworzenie się dobrych i hamowanie rozwoju złych bakterii. Jeśli połączymy wodę micelarną marki Alphanova Bede z płatkami kosmetycznymi, mamy alternatywę dla chemicznych chusteczek nawilżanych. Produkt nie zawiera Sodium Laureth Sulfate ani pochodnych ropy naftowej- PEG.