Polecane artykuły

 • 1
wtorek, 29 maj 2018 10:34

Najlepsza lampa UV do manicure hybrydowego

Jednym z najważniejszych przyborów do manicure hybrydowego, bez którego tak naprawdę nie moglibyśmy stworzyć oraz utrwalić nowy wygląd naszych paznokci jest lampa. Lampa do hybryd umożliwia na utrwalenie nałożonego lakieru na paznokciach, który może utrzymywać się nawet całe trzy tygodnie. Pośród całej gamy oferty, którą serwują nam liczni producenci lamp, często dokonujemy złych wyborów.

Podczas różnorodności produktów często zapominamy o najważniejszym- o funkcjonalności oraz przydatności. W zamian za to całą uwagę poświęcamy na wybór koloru, wzoru czy też na wybór innych atrakcyjnych elementów, którymi może poszczycić się lampa do paznokci. W dzisiejszym artykule skupimy się zatem nad właściwym wyborem lampy, która będzie przede wszystkim najlepszym modelem do utrwalenia manicure hybrydowego.Jednym z najważniejszych przyborów do manicure hybrydowego, bez którego tak naprawdę nie moglibyśmy stworzyć oraz utrwalić nowy wygląd naszych paznokci jest lampa. Lampa do hybryd umożliwia na utrwalenie nałożonego lakieru na paznokciach, który może utrzymywać się nawet całe trzy tygodnie. Pośród całej gamy oferty, którą serwują nam liczni producenci lamp, często dokonujemy złych wyborów. Podczas różnorodności produktów często zapominamy o najważniejszym- o funkcjonalności oraz przydatności. W zamian za to całą uwagę poświęcamy na wybór koloru, wzoru czy też na wybór innych atrakcyjnych elementów, którymi może poszczycić się lampa do paznokci. W dzisiejszym artykule skupimy się zatem nad właściwym wyborem lampy, która będzie przede wszystkim najlepszym modelem do utrwalenia manicure hybrydowego.

Wybór rodzaju lampy

 Do manicure hybrydowego zdecydowanie polecamy lampy do paznokci, wykonane z lampek UV. Świetlówki UV najlepiej nadają się do utrwalania hybryd oraz żeli akrylowych. Taki rodzaj lampy do manicure zapewni, że wykonane paznokcie na długo utrwalą się w promieniach UV. Wiele ofert lamp UV znaleźć można na stronie https://pbnails.pl/124-lampy-uv-led, gdzie znaleźć można profesjonalne akcesoria do wykonania manicure. Wiadomo jednak, że dobra lampa UV to taka, która w bardzo szybkim czasie na stałe utrwali nam końcowy wygląd paznokci. Od czego zatem będzie zależeć czas zastygania lakieru na paznokciach?

Moc lampy UV oraz wybór kształu 

Każde świetlówki w lampie UV posiadają określoną moc, która jest istotna przy wykonywaniu każdego manicure. W sklepach na pewno zetkniesz się z lampami UV o mocy  9, 18 oraz 36W. Im większą moc świetlną jest wstanie wydzielić wybrana lampa, tym efekt końcowy paznokci będzie szybszy oraz trwalszy. Natomiast kształt lampy nie ma bezpośrednio związku z wykonaniem hybryd, wpływa jedynie na wygodę jego wykonania. Dla kobiet ceniących sobie wygodę oraz możliwość łatwego przenoszenia oraz transportowania lampy UV polecamy modele mostkowe, które są lekkie i zajmują bardzo mało miejsca.

Dodatki, które uprzyjemnią Ci wykonanie manicure

 Wybierając swoją pierwszą lampę do manicure hybrydowego, należy pamiętać o dodatkowych funkcjach, które z początku ułatwią proces wykonywania manicure. Jedną z nich jest przycisk, który poprzez jego zastosowanie będzie powodować, że lampa będzie naświetlać paznokcie przez określony czas. Aby nie włączać lampy za każdym razem, gdy nasze dłonie znajdą się we wnętrzu lampy, niektóre modele posiadają specjalny czujnik ruchu, który za każdym razem gdy przybliżymy rękę automatycznie załączy lampę oraz jej promieniowanie UV.

Czytany 184 razy

Artykuły powiązane

 • Dlaczego lakiery hybrydowe są tak popularne? Dlaczego lakiery hybrydowe są tak popularne?

  Twoje koleżanki chwalą się nowymi paznokciami, a ty nie rozumiesz co takiego w nich widzą? Przekonują cię, że ich lakiery hybrydowe są lepsze od twoich zwykłych? Namawiają na wypróbowanie manicure hybrydowego, ale nie potrafią cię do tego skutecznie przekonać?

 • Makijaż Geometric New Year Makijaż Geometric New Year

  Tegoroczny Sylwester powitajmy z geometrycznym makijażem na powiekach od Affect Cosmetics. Trend cut crease to nie nowość w makijażu, ale powraca, przeżywając co jakiś czas swój prawdziwy renesans. Jak żaden inny pozwala podkreślić oko, jeżeli poeksperymentujemy z kolorem i kreską.

 • Jak wykonać perfekcyjny makijaż? Jak wykonać perfekcyjny makijaż?

  Zapewne niejednokrotnie zdarzyło Ci się zobaczyć osobę, której makijaż był daleki od perfekcji. Makijaż może zarówno upiększyć naszą twarz, jak i zrobić jej ogromną krzywdę. W dużej mierze jego prawidłowe wykonanie zależy od praktyki, jaką posiadamy w tym zakresie, jak również od dobrania odpowiednich kosmetyków, dzięki którym podkreślimy atuty naszej twarzy, a nie oszpecimy jej.

 • Zdrowe i piękne paznokcie Zdrowe i piękne paznokcie

  Zdrowe i piękne paznokcie oraz zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety. Jesienią i zimą wymagają szczególnej troski, dlatego sięgnij już teraz po swój zestaw must have tej zimy – niezawodny krem ochronny do rąk oraz odbudowujące serum do paznokci!

 • Kolorowe żele do paznokci - najmodniejsze odcienie jesieni Kolorowe żele do paznokci - najmodniejsze odcienie jesieni

  Nadeszła jesień, a wraz z nią długie nastrojowe wieczory - spędzane w domu z książką i kubkiem herbaty, albo w knajpce ze znajomymi przy grzanym winie. Niezależnie od tego, jak planujesz spędzić jesień, powinnaś odpowiednio zadbać o swój manicure.