wtorek, 29 maj 2018 08:34

Najlepsza lampa UV do manicure hybrydowego

Jednym z najważniejszych przyborów do manicure hybrydowego, bez którego tak naprawdę nie moglibyśmy stworzyć oraz utrwalić nowy wygląd naszych paznokci jest lampa. Lampa do hybryd umożliwia na utrwalenie nałożonego lakieru na paznokciach, który może utrzymywać się nawet całe trzy tygodnie. Pośród całej gamy oferty, którą serwują nam liczni producenci lamp, często dokonujemy złych wyborów.

Podczas różnorodności produktów często zapominamy o najważniejszym- o funkcjonalności oraz przydatności. W zamian za to całą uwagę poświęcamy na wybór koloru, wzoru czy też na wybór innych atrakcyjnych elementów, którymi może poszczycić się lampa do paznokci. W dzisiejszym artykule skupimy się zatem nad właściwym wyborem lampy, która będzie przede wszystkim najlepszym modelem do utrwalenia manicure hybrydowego.Jednym z najważniejszych przyborów do manicure hybrydowego, bez którego tak naprawdę nie moglibyśmy stworzyć oraz utrwalić nowy wygląd naszych paznokci jest lampa. Lampa do hybryd umożliwia na utrwalenie nałożonego lakieru na paznokciach, który może utrzymywać się nawet całe trzy tygodnie. Pośród całej gamy oferty, którą serwują nam liczni producenci lamp, często dokonujemy złych wyborów. Podczas różnorodności produktów często zapominamy o najważniejszym- o funkcjonalności oraz przydatności. W zamian za to całą uwagę poświęcamy na wybór koloru, wzoru czy też na wybór innych atrakcyjnych elementów, którymi może poszczycić się lampa do paznokci. W dzisiejszym artykule skupimy się zatem nad właściwym wyborem lampy, która będzie przede wszystkim najlepszym modelem do utrwalenia manicure hybrydowego.

Wybór rodzaju lampy

 Do manicure hybrydowego zdecydowanie polecamy lampy do paznokci, wykonane z lampek UV. Świetlówki UV najlepiej nadają się do utrwalania hybryd oraz żeli akrylowych. Taki rodzaj lampy do manicure zapewni, że wykonane paznokcie na długo utrwalą się w promieniach UV. Wiele ofert lamp UV znaleźć można na stronie https://pbnails.pl/124-lampy-uv-led, gdzie znaleźć można profesjonalne akcesoria do wykonania manicure. Wiadomo jednak, że dobra lampa UV to taka, która w bardzo szybkim czasie na stałe utrwali nam końcowy wygląd paznokci. Od czego zatem będzie zależeć czas zastygania lakieru na paznokciach?

Moc lampy UV oraz wybór kształu 

Każde świetlówki w lampie UV posiadają określoną moc, która jest istotna przy wykonywaniu każdego manicure. W sklepach na pewno zetkniesz się z lampami UV o mocy  9, 18 oraz 36W. Im większą moc świetlną jest wstanie wydzielić wybrana lampa, tym efekt końcowy paznokci będzie szybszy oraz trwalszy. Natomiast kształt lampy nie ma bezpośrednio związku z wykonaniem hybryd, wpływa jedynie na wygodę jego wykonania. Dla kobiet ceniących sobie wygodę oraz możliwość łatwego przenoszenia oraz transportowania lampy UV polecamy modele mostkowe, które są lekkie i zajmują bardzo mało miejsca.

Dodatki, które uprzyjemnią Ci wykonanie manicure

 Wybierając swoją pierwszą lampę do manicure hybrydowego, należy pamiętać o dodatkowych funkcjach, które z początku ułatwią proces wykonywania manicure. Jedną z nich jest przycisk, który poprzez jego zastosowanie będzie powodować, że lampa będzie naświetlać paznokcie przez określony czas. Aby nie włączać lampy za każdym razem, gdy nasze dłonie znajdą się we wnętrzu lampy, niektóre modele posiadają specjalny czujnik ruchu, który za każdym razem gdy przybliżymy rękę automatycznie załączy lampę oraz jej promieniowanie UV.

Czytany 52 razy

Artykuły powiązane

 • Manikiur – focus na skórki Manikiur – focus na skórki

  Psują manikiur i wygląd paznokci, są nieestetyczne. I chociaż na niektórych dłoniach skórki są prawie niewidoczne, większość kobiet chce się ich pozbywać. Jak zrobić to skutecznie?

 • Lakiery hybrydowe Polish Hybrid Lakiery hybrydowe Polish Hybrid

  Jeszcze kilkanaście lat temu tzw. hybrydowy manicure był dostępny w zaledwie kilku salonach kosmetycznych w Polsce. Obecnie jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów na paznokciach. Jak to jest możliwe, że w ciągu kilku lat zyskał tak dużą popularność?

 • Sposoby na piękne usta Sposoby na piękne usta

  Suche, spękane usta są nieapetyczne i nie ukryje tego żadna szminka. Zadbaj o nie, stosując kilka prostych sztuczek.

 • Jak przygotować idealny makijaż oraz manicure na ślub? Jak przygotować idealny makijaż oraz manicure na ślub?

  Ślub to niezwykle ważna ceremonia, która później zostanie utrwalona na wielu zdjęciach. Pannom Młodym bardzo zależy zatem na tym, by tego dnia wyglądać idealnie. Prawie równie ważne, co ślubna suknia, są pod tym względem makijaż i manicure. Nie masz na nie pomysłu? Sprawdź nasze propozycje!

 • Ratunek dla łamliwych paznokci Ratunek dla łamliwych paznokci

  Lato to czas kiedy eksperymentujemy ze swoim wyglądem. Dotyczy to także paznokci. Co zrobić, gdy stają się suche i łamliwe? Zapraszamy do lektury artykułu.