Polecane artykuły

  • 1

środa, 25 lipiec 2018 12:23

Konkurs paznokci hybrydowych dla każdego

Praca stylistki paznokci to bardzo trudny i odpowiedzialny zawód. Ciężka praca, lata treningu i nauki oraz duża inwestycja w samą siebie. Każda z nas marzy o własnym salonie stylizacji paznokci, wielu klientach i inspirującej pracy. Firma Constance Carroll, która jest producentem profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci właśnie ogłosiła bardzo ciekawy konkurs dla wszystkich osób, które zajmują się profesjonalnie albo mniej profesjonalnie stylizacją paznokci.

 

Jeżeli lubisz tworzyć ciekawe wzory, masz chociaż minimalny warsztat techniczny to swobodnie możesz wziąć udział w konkursie. Każda osoba może wygrać nagrody pieniężne. Nie musisz prowadzić własnego salonu stylizacji paznokci. Najważniejsza jest Twoja pasja, pomysł oraz odpowiednia stylizacja.

Zasady konkursu są bardzo proste. Cały konkurs podzielony jest na 3 etapy. W testowaniu produktów może wziąć udział każdy, kto prześle do nas swoje najlepsze stylizacje paznokci. Nie ważne ile zdjęć przyślesz. Może wystarczy tylko te jedno jedyne. Z pośród wszystkich nadesłanych prac/stylizacji wybierzemy aż 100 osób, które otrzymają wybrane przez siebie produkty Constance Carroll Pro do dalszych testów (3 kolory, baza, top,)

Testuj hybrydy i zarabiaj.

KROK 1 – Polub, udostępnij, zaproś innych do konkursu poprzez fanpage Constance Carroll Polska, nie zapomnij zostawić komentarza TESTUJ

KROK 2 – Prześlij swoje dowolne stylizacje na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Każda nadesłana praca będzie przez nas weryfikowana

KROK 3 – Czekaj na kontakt od naszego Przedstawiciela. Na pewno skontaktujemy się

PŁACIMY ZA KAŻDE ZDJĘCIE 100ZŁOTYCH NETTO

            Firma Constance Carroll to firma, która zanim wypuści produkt na rynek bardzo dobrze testuje swoje produkty. Celem nie jest jak najwyższa sprzedaż produktów własnych tylko sprzedaż produktów, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie z rynku.

Wszystkie hybrydy Constance Carroll Pro są odpowiednio testowane przez stylistów paznokci, którzy sprawdzają ich jakość i tworzą wiele ciekawych inspiracji. Najlepsze produkty muszą być odpowiednio sprawdzone i przetestowane. Lakiery hybrydowe Constance Carroll Pro cechują się następującymi elementami:

  • trwałość do 4 tygodni,
  • nie pozostawiają smug,
  • kryją już za pierwszą aplikacją,
  • bardzo dobrze się „samopoziomują”.

Zapoznaj się z lakierami hybrydowymi Constance Carroll Pro i daj się ponieść fantazji. Pamiętaj, że ograniczać Ciebie może tylko Twoja fantazja.

www.constancecarroll.pl

Czytany 287 razy

Artykuły powiązane