niedziela, 19 październik 2014 19:13

Dodaj spojrzeniu wyrazistości

Golden Rose- Puder do okolic brwi Golden Rose- Puder do okolic brwi

Idealny makijaż, to nie tylko piękna cera, wymodelowany owal twarzy, podkreślone usta czy zalotne spojrzenie. Przysłowiową wisieńką na torcie jest coś zupełnie innego, a niejednokrotnie pomijanego przez kobiety – nasze brwi.

Odpowiednio podkreślone nadają twarzy proporcji, a spojrzeniu wyrazu. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolenniczką naturalnego makijażu, czy raczej stawiasz na grunge'owy styl – podkreślone brwi zawsze będą idealnym dopełnieniem. Warto już dziś zainwestować w dobry puder do brwi i podkreślić swój look.

Golden Rose Eyebrow Powder to nasz wybór. Jego formuła została opracowana w taki sposób, aby w naturalny sposób podkreślać brwi, ich kształt i kolor, a także je wygładzać. Dzięki wysokiej zawartości pigmentów doskonale pokrywa siwe włoski, a także maskuje miejsca pozbawione ich całkowicie. W zależności od użycia, możemy albo naturalnie podkreślić brwi, albo po nałożeniu kilku warstw pudru, uzyskać bardziej spektakularny efekt. W zależności od potrzeb i indywidualnych zróżnicowań, Golden Rose Eyebrow Powder jest dostępny w 7 naturalnych kolorach, spośród których, każda z nas znajdzie swój własny ideał.

Eyebrow Powder od Golden Rose został zamknięty w małym, poręcznym pudełeczku, do którego został dołączony specjalny aplikator, który ułatwi nakładanie kosmetyku nawet najbardziej niedoświadczonym użytkowniczkom.

Czytany 1989 razy

Artykuły powiązane

 • Maluj się, jak profesjonalistka Maluj się, jak profesjonalistka

  Piękno tkwi w harmonii – nie tylko świata, ale też kobiecej twarzy. Jego miarą może być stworzony przez Leonardo da Vinci Kwiat Życia.

 • Zawsze jesteś piękna Zawsze jesteś piękna

  Dojrzała cera zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Każdego dnia dbasz o nią, by jak najdłużej zachować ją promienną i jędrną.

 • Profesjonalny makijaż każdego dnia Profesjonalny makijaż każdego dnia

  Żeby codzienny makijaż stał się dla nas nie tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością, sięgnijmy po rewelacyjną paletę prasowanych cieni do powiek In The Spotlight od AFFECT COSMETICS.

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Magiczna moc aloesu Magiczna moc aloesu

  Nie od dziś znane i doceniane są kosmetyczne i lecznicze właściwości aloesu.