wtorek, maj 28, 2024

Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 

środa, 26 marzec 2014 18:37

Christian Dior w naszym pasażu. Tanie kosmetyki i tanie perfumy Dior

Pasaż - perfumy Dior Pasaż - perfumy Dior

Christian Dior SA, znany również jako Dior, to francuski dom mody założony 16 grudnia 1946 roku przez Christiana Diora. Dior posiada również linie kosmetyków, które są znane ze swojej klasy i elegancji samej w sobie. Obecnie firma posiada ponad 160 butików na całym świecie. Główna siedziba firmy mieści się w Paryżu, gdzie kosmetyki są produkowane po dziś dzień.

 Dior w naszym pasażu to dobra cena

Obecnie firma Dior proponuje nam nie tylko ekstrawaganckie ubrania i niebanalne buty, ale także kosmetyki. Produkty do makijażu oczu, twarzy, ust to wiele barw i niezwykłe kolory dla silnych, nowoczesnych kobiet. Kolory zmieniają się wraz z panującymi aktualnie trendami. Wyróżnia je trwałość oraz wyjątkowość. Co parę lat tworzone są nowe linie, w których produkcji wykorzystuje się innowacje. Firma kieruje swoje kosmetyki oraz perfumy Dior głównie do kobiet, jednak mężczyźni również znajdą coś dla siebie. Wody toaletowe oraz perfumy świecą triumfy już od kilku lat. J'adore Dior to jeden z najbardziej rozpoznawalnych perfum. Nie jest jednak przeznaczony dla każdego. Otula on skórę na dobrych kilkanaście godzin, jednak niektórym osobą po prostu nie przypasuje. Ostatnią kobietą reklamującą perfumy była Charlize Theron. Mówi się, że była to jedna z najdroższych reklam perfum jaką wyprodukowano.

Wszystkie kosmetyki firmy Dior często porównywane są do tych od Chanel. Są jednak o wiele młodsze i można odnieść wrażenie, że bardziej otwarte na nowości.  Tylko na naszej stronie można znaleźć tanie perfumy oraz kosmetyki firmy Dior w najlepszej cenie dostępnej na rynku. Często pojawiają się promocje, z których można korzystać bez ograniczeń. Nasza wyszukiwarka znajdzie wszystkie tanie kosmetyki które są poszukiwane. Dodatkowo listonosz z zakupem może zapukać do naszych drzwi już po 48 godzinach w zależności od wybranego typu przesyłki. Szybko, tanio oraz wygodnie. Doskonały pasaż!

 Kosmetyki i perfumy DIOR