wtorek, 14 wrzesień 2021 14:33

Kartki świąteczne – dla rodziny i nie tylko

Kartki świąteczne Kartki świąteczne

Zwyczaj wysyłania kartek świątecznych cały czas jest dość popularny. Część osób zrezygnowało z tradycyjnych kartek papierowych na rzecz e-maili czy smsów.

Jednak zapotrzebowanie na tradycyjne kartki okolicznościowe cały czas istnieje. Wiele osób wysyła je do swoich bliskich. Popularne są także kartki świąteczne dla firm, które wysyłają je do swoich pracowników, ale i klientów czy ważnych kontrahentów. Jakie wzory obecnie najczęściej są drukowane na kartkach świątecznych? Czy warto wybrać kartki personalizowane?

Nowoczesne kartki świąteczne – jakie motywy są najchętniej wybierane?

Kartki świąteczne produkowane obecnie nawiązują często do minimalizmu, który wkrada się w wiele dziedzin naszego życia. Obok popularnych motywów związanych typowo z Bożym Narodzeniem, jak szopki, bombki czy stroiki, pojawiają się także wzory z pojedynczymi dekoracjami np. świeczką, bombką czy gałązką drzewka świątecznego. Obok nich popularne są także kartki nawiązujące do zimowej aury, np. z bałwanami, choinkami oprószonymi śniegiem czy gwieździstym zimowym niebem. Popularne są także wzory z minimalistycznymi zdobieniami np. drobnymi girlandami.

Personalizowane kartki świąteczne – dla bliskich i dla współpracowników

Obok kartek gotowych, warto zainteresować się także produktami personalizowanymi, które w swojej ofercie ma m.in. drukarnia Enveloper. Są to tanie kartki świąteczne, które zachowują wysoką estetykę i dodatkowo mogą być wyprodukowane pod twoje potrzeby. Zamówienie druku kartek świątecznych personalizowanych to dobry pomysł z wielu względów. W ten sposób możesz mieć od razu wypisaną do wybranych osób kartkę i zaoszczędzić swój czas. Będzie to ukłon w stronę ważnych dla ciebie osób – bliskich z rodziny czy przyjaciół, ale także i tych związanych z tobą biznesowo. Personalizowane kartki możesz bowiem wysłać również do ważnych klientów czy kontrahentów, którym chcesz pokazać, że współpraca z nimi jest dla ciebie ważna i doceniasz ją w każdym wymiarze.