niedziela, 21 czerwiec 2020 12:21

Hurtowa sprzedaż skarpet - cennik

Hurtowa sprzedaż skarpet Hurtowa sprzedaż skarpet

Każdy, kto prowadzi sprzedaż detaliczną, musi się gdzieś zaopatrywać (o ile nasza firma lub sklep nie sprzedaje produktów wyrabianych ręcznie). Jednym z produktów, które ostatnio cieszą się ogromną popularnością, są... skarpetki. Szczególnie te kolorowe i wzorzyste podbijają serca kolejnych osób. I nic dziwnego!

Taki kolorowy element garderoby pozwala na nadanie stylizacji indywidualnego charakteru. A dodatkowo wprowadza w życie trochę więcej barw. Czy hurtowe kupowanie skarpetek ma sens? Jak najbardziej!

Zamawiając hurtowo - oszczędzasz

Dzięki zmawianiu skarpet hurt od polskiego producenta skarpet UNIPEX, za parę możesz zapłacić już 0.94 zł! Choć oczywiście wszystko zależy od ilości zamawianego towaru oraz jego rodzaju i jakości. Damskie stopki w hurcie, to wcześniej wspomniany koszt 94 gr. za parę. W przypadku skarpet męskich, będzie około 1,30 zł za parę. Jeśli więc masz pewność, że zamówiony towar się sprzeda - zamawiając hurtowo, możesz liczyć na duży zysk.

Różnorodny towar, dostosowany do potrzeb

W hurtowni znajdziesz różnorodne skarpetki. Większość towaru dostępnego w hurcie jest dobrej jakości, ale przed zrobieniem dużego zamówienia, zawsze warto skontaktować się ze sprzedawcą i sprawdzić czy produkt odpowiadają naszym potrzebom. Wśród skarpetek dostępnych w hurcie, znajdziesz zarówno produkty we wzorki, gotowe do dalszej sprzedaży, jak i gładkie skarpetki, które mogą zostać w takiej "podstawowej wersji" lub stać się bazą do stworzenia własnych wzorów, np. poprzez haft lub nadruk.

W sklepach możemy znaleźć skarpetki różnej długości, grubości i o różnych fasonach. W hurtowniach jest tak samo! Do wyboru są skarpetki damskie, męskie, unisex i dziecięce. Długie, krótkie i takie, które są niewidoczne, np. podczas noszenia balerinek. Zanim przystąpisz do składania zamówienia, zastanów się, jakiego towaru dokładnie szukasz. A następnie, porównaj ceny w różnych hurtowniach, żeby wybrać jak najbardziej korzystną ofertę. 

Przemyśl swój wybór, zanim złożysz zamówienie

Kupowanie hurtem ma to do siebie, że jednorazowo musisz zamówić dużą ilość towaru. Dlatego, zanim podejmiesz decyzję o zakupie, zastanów się, jaką ilość oraz jaki rodzaj towaru jest ci potrzebny. Składając zamówienie pamiętaj, że bardzo często im większe zamówienie, tym więcej można zaoszczędzić. Jednocześnie miej na uwadze, że zakupione produkty będziesz musiał później sprzedać (lub rozdać, np. w ramach jakiegoś gadżetu). Najmniejsza ilość skarpetek, jakie można kupić w hurcie, to zazwyczaj przynajmniej kilkadziesiąt par.

Do wyboru możesz mieć paczki skarpetek o różnej wielkości. Jedną z najmniejszych paczek, będą 24 pary. Najczęściej jednak można kupić paczki zawierające 30-50 par. Bardzo często jednak, niemożliwe jest złożenie zamówienia, dopóki nie zamówisz np. przynajmniej stu par. Postaraj się więc sprawdzić, na co jest obecnie największy popyt, i w co warto zainwestować. Choć może się to wydawać trywialne, w momencie, kiedy chodzi o zamawianie skarpetek, to warto mieć świadomość, że każda nietrafiona inwestycja będzie przynosić straty. 

Czytany 100 razy

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.