piątek, 30 styczeń 2015 18:57

Jedwabisty skręt loków, czyli wałki Remington Silk

Remington H9096 Wałki Silk Remington H9096 Wałki Silk

Lubisz efekt, jaki masz na głowie zaraz po wyjściu od fryzjera? Miękkie, lśniące, perfekcyjnie układające się pasma. Szkoda, że efekt ten utrzymuje się tylko do pierwszego mycia. Podglądałaś fryzjerkę, kiedy majstrowała przy Twoich kosmykach, próbowałaś tak samo postępować nimi w domu, ale nigdy nie udało Ci się osiągnąć takiego samego efektu? Znasz to uczucie, prawda?

A gdyby ktoś powiedział Ci, że możesz mieć w domu małe, poręczne urządzenie, dzięki któremu w dosłownie kilka chwil wyczarujesz na głowie loki niczym te stworzone przez fryzjera? Tak samo pięknie skręcone, sprężyste i lśniące. Spokojnie, nikt nie robi sobie żartów ! Firma Remington stworzyła takie cudo – a dokładniej : nagrzewane wałki, dzięki którym marzenie o pięknych lokach przestaje być marzeniem, a w zaledwie kilka chwil staje się rzeczywistością.

Mowa o wałkach Silk. Silk, bowiem są one dla Twoich włosów niczym dotyk jedwabiu. Od początku – w pudełeczku znajduje się 20 sztuk welurowych wałków (dużych i średnich), oraz tyle samo klipsów. Futerał spełnia dwie funkcje – nie tylko ładnie wygląda i pozwala trzymać produkt w jednym miejscu, ale jest niczym stacja ładująca : podgrzewa wałki, przygotowując je do użycia. Wraz z nimi nagrzewają się również klipsy. Sam proces podgrzewania trwa zaledwie półtorej minuty. Dzięki stylizacji na gorąco w ciągu zaledwie 5 minut uzyskasz efekt loków jak chwilę po zejściu z fotela fryzjerskiego.

Specjalnie zaprojektowana powierzchnia jest delikatna dla włosów, a także zapobiega zsuwaniu się wałków, dzięki czemu pasma nie są potargane. Końcówki wałków nie nagrzewają się, więc nie zachodzi ryzyko oparzenia sobie palców, czy przypalenia odzieży w przypadku dotknięcia ich. Powłoka produktu posiada funkcję jonizacji, co gwarantuje gładką i lśniącą fryzurę. Tak więc bez obaw o efekt końcowy możesz zabawić się w domowego fryzjera, wyczarowując burzę loków w ciągu kilku chwil.

Czytany 3723 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.