niedziela, kwiecień 21, 2024
piątek, 15 styczeń 2021 15:37

Kod promocyjny STS – gdzie go znaleźć?

Bonusy bukmacherskie to zawsze jeden z najgorętszych tematów w branży. Najciekawsze promocje rozchodzą się szerokim echem wśród fanów zakładów online, a gracze chętnie dzielą się swoimi odkryciami między innymi na grupach dyskusyjnych dla typerów.

Wiele osób po skończonej pracy, wracając do domu, czuje się tak zmęczonym, że ostatnią rzeczą, na jaką mają ochotę, jest spędzenie godziny w kuchni w celu przygotowania posiłków. Każdy z nas nie raz stał przed wielkim dylematem - wymyślić kolacje czy zamówić coś na mieście?

czwartek, 28 maj 2020 14:26

Jak podróżować z psem i kotem?

Lato to szczególny czas dla zwierząt. Wakacje, urlopy, wyjazdy sprawiają, że skupiamy się bardziej na sobie, niż na naszych pupilach. Planując podróż, warto zastanowić się, co podczas urlopu zrobimy z naszym pupilem. Mamy dwie opcje. Zwierzaka możemy zostawić pod opieką znajomych, rodziny lub w hotelu dla psów. Jest także inne rozwiązanie - możemy go ze sobą zabrać. Jak przygotować się do wyjazdu z pupilem? 

Pielęgnacja naturalna to nie tylko wyraz troski o planetę, ale także najlepsza odpowiedź na potrzeby skóry. Daje gwarancję skutecznego nawilżenia i odżywienia, bez naruszenia warstwy ochronnej stanowiącej barierę dla szkodliwych substancji zawartych w powietrzu, zapewniającej skórze sprężystość i zdrowy, ładny wygląd. Jak zaplanować pielęgnację w duchu eko? Po jakie kosmetyki naturalne sięgnąć?

Strona 1 z 2