środa, maj 29, 2024
piątek, 15 styczeń 2021 15:37

Kod promocyjny STS – gdzie go znaleźć?

Bonusy bukmacherskie to zawsze jeden z najgorętszych tematów w branży. Najciekawsze promocje rozchodzą się szerokim echem wśród fanów zakładów online, a gracze chętnie dzielą się swoimi odkryciami między innymi na grupach dyskusyjnych dla typerów.

Jakie kody promocyjne są najbardziej pożądane? Zdecydowanie te umożliwiające zwiększenie wartości bonusów, a także dające opcję gry za darmo, czyli kody na freebet.

Gdzie znaleźć kod promocyjny STS?

W przeciwieństwie do metod znanych z zakupów w sklepach internetowych, kody promocyjne na zakłady bukmacherskie są łatwo dostępne i każdy bez problemu je znajdzie – nawet gracz dopiero rozpoczynający swoją przygodę z zakładami online. Gdzie rozpocząć poszukiwania?

Pierwszym miejscem powinna być strona samego bukmachera. Wystarczy otworzyć stronę główną STS i przejść do zakładki z aktualnie trwającymi akcjami promocyjnymi. Przykład? Znajdziemy tam między innymi kod promocyjny na freebet 25 złotych dla nowych graczy.

Drugim sposobem jest skorzystanie z jednej ze stron partnerskich zajmujących się recenzowaniem ofert bukmacherskich oraz doradzaniem początkującym graczom. Co ważne, serwisy partnerskie często dysponują osobnymi kodami. Umożliwiają one otrzymanie jeszcze większych bonusów niż w przypadku standardowych promocji czy kodów promocyjnych na stronie bukmachera!

Co daje kod promocyjny STS?

Aktualny STS kod promocyjny pozwala zwiększyć wartość bonusu powitalnego dla nowych graczy. Najnowszy kod promocyjny udostępniany przez serwisy partnerskie uprawnia do odbioru premii 100% od pierwszej wpłaty depozytu, z limitem ustalonym na 1200 złotych, a także freebetu 29 złotych i zakładu bez ryzyka o wartości 30 złotych.

Przygotowany przez STS kod promocyjny, który można znaleźć w jednym z serwisów partnerskich, zapewnia:

  • Bonus od depozytu o wysokości 1200 złotych,
  • Freebet o wartości 29 złotych,
  • Zakład bez ryzyka (cashback) o wysokości 30 złotych.

Jak aktywować kod promocyjny?

Gdy już znajdziemy kod promocyjny, wystarczy go skopiować i wpisać w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania nowego konta w serwisie STS. Sam proces rejestracji jest wyjątkowo prosty i wymaga podania jedynie podstawowych informacji. Całość nie zajmuje więcej niż kilka minut.

Co ciekawe, część serwisów partnerskich udostępnia linki prowadzące do formularza rejestracyjnego z już wpisanym kodem promocyjnym! W ten sposób nie musimy nic kopiować ani zapamiętywać, a także unikniemy pomyłki przy wpisywaniu hasła promocyjnego. Wystarczy jedno kliknięcie, by zarejestrować się w STS z kodem promocyjnym!