Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 18 listopad 2014 09:55

Kuszący zapach dla pewnej siebie kobiety

Calvin Klein - Reveal Woman Calvin Klein - Reveal Woman

Historia perfum marki Calvin Klein od zawsze bazowała na emocjach. Podobnie jest z najnowszą propozycją – Calvin Klein Reveal Woman. Jedna mała buteleczka uwalniając swoją magię w sposób niebanalny opisuje historię kuszenia, pożądania i miłosnej gry.

Stosunkowo ciężkie nuty nie są nachalne, ale nie sposób nie zwrócić na nie uwagi. Podobnie jak na kobiety, dla których perfumy są przeznaczone: seksowne i kusicielskie, uwodzicielskie i nieco zbyt pewne siebie.

Już sama nuta podstawowa jest dość pieprzną kompozycją – dosłownie i w przenośni. Składają się na nią niezbyt wysublimowane składniki, ale doskonale oddziaływające na zmysły. Mieszanka trzech rodzajów pieprzu: białego, czarnego i różowego została wzbogacona szczyptą soli. W środkowej nucie pojawia się przełamująca ciężkość perfum frezja, jednak aby nie stracić z tonu, została ona dopełniona ambrą. W nucie bazowej znajdziemy natomiast iście drzewną mieszankę: piżmo, drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe, a także wetywerię.

Otul się najnowszym zapachem Calvina Kleina i wzbudzaj pożądanie, uwodź i kuś!

Czytany 3805 razy

Artykuły powiązane

 • Romantyczny ogród NOU Romantyczny ogród NOU

  Marka NOU tym razem zaprasza nas do ogrodów pełnych przepięknych kwiatów. Nowa linia NOU Flowers to sześć przepięknych zapachów, a tym samym sześć wspaniałych podróży po bajecznych ogrodach.

 • Pachnący ogród NOU Pachnący ogród NOU

  Nowa linia NOU Flowers to sześć przepięknych zapachów, a tym samym sześć wspaniałych podróży po bajecznych ogrodach. Tym razem zapraszamy do ogrodu tętniącego nutami jaśminu.

 • Zapachy na Walentynki Zapachy na Walentynki

  Walentynki – dzień miłości i miłych niespodzianek. Na tę okazję proponujemy dwa zapachy. NOU Woody dla niego i NOU Cherry Blossom dla niej.Obydwa są pięknym wyznaniem uczuć.

 • Bajeczny ogród NOU Bajeczny ogród NOU

  Marka NOU tym razem zaprasza nas do ogrodów pełnych przepięknych kwiatów. Nowa linia NOU Flowers to sześć przepięknych zapachów, a tym samym sześć wspaniałych podróży po bajecznych ogrodach.

 • Sukces wody perfumowanej NOU Peony Sukces wody perfumowanej NOU Peony

  Jest się czym pochwalić. W tym roku młoda polska marka NOU otrzymała niezwykle cenną nagrodę - Doskonałość Roku Twojego Stylu 2018. Nagrodę przyznano za kwiatowo-owocową wodę perfumowaną dla kobiet - NOU Peony. To wspaniale, bo zapach można dostać w Rossmannie i to za bardzo rozsądną cenę.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce