Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 


poniedziałek, 21 lipiec 2014 16:21

Nivea- 89 lat tradycji pielęgnacji ciała

Kosmetyk dla kobiet,mężczyzyn i dziecii Nivea Kosmetyk dla kobiet,mężczyzyn i dziecii Nivea

Nivea to Polska firma rodem ze Śląska. Jest jednym z większych dystrybutorów kosmetyków do pielęgnacji skóry działającym na polskim rynku. Sama Nivea jest częścią koncernu Beiersdorf AG. Sama firma została zarejestrowana w 1925 roku, jednak dopiero w czasach PRL'u działalność nabrała rozpędu.

Na rynku w ukazały się w tedy pierwsze wyroby fabryki: kremy Nivea, oleje orzechowe, zasypki dla dzieci, pasty do zębów, wody kolońskie. Wachlarz produktów firmy był bardzo szeroki, aż zbyt szeroki. Pod koniec lat 40 ubiegłego wieku firma prosperowała na tyle dobrze, by zająć się produkcją plastrów opatrunkowych oraz środków farmaceutycznych takich jak Tussipect.

Od 1990 do 2010 roku firma miała bardzo wielu właścicieli. Zmieniali się, gdyż niektórzy nie byli w stanie nią zarządzać, drudzy zaś nie radzili sobie z innymi obowiązkami. Firma przechodziła z rąk do rąk. Nie traciła jednak na jakości i dbała o wizerunek społeczny. Od 2001 roku była twórcą programu żeglarskiego dla najmłodszych NIVEA Błękitne Żagle, gdzie najmłodsi do 11 roku życia w 33 klubach w Polsce otrzymywali sprzęt oraz wsparcie finansowe. Program działał do 2012 roku. Nie był to jedyny program Nivea w tych latach. Bezpiecznie z NIVEA i WOPR to inicjatywa firmy we współpracy z Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Narodowym.

Nivea w naszym pasażu kosmetycznym. Niskie ceny

Kolejne dwa programy 100 placów zabaw na 100 lat NIVEA oraz Szkółki Piłkarskie Nivea działają odpowiednio od 2011 i 2012 roku.

Do dziś wśród najbardziej rozpoznawalnych kosmetyków są kremy, oliwki, żele i inne kosmetyki dla niemowlaków. Nivea skupia uwagę także na młodych mamach, jako jedna z niewielu firm. Mężczyźni i kobiety także nie pozostaną bez kosmetyków NIVEA. Żele pod prysznic, płyny do kąpieli i wiele innych. To wizytówka firmy Nivea. Tylko u nas kosmetyki w najlepszej cenie na rynku. Polecamy!

 

Czytany 1478 razy

Artykuły powiązane

 • Szampony do zadań specjalnych Szampony do zadań specjalnych

  Szampony Floslek, Lbiotica,Skarb Matki, Roomcays

  Czy to już klęska urodzaju? Drogeryjne półki uginają się od szamponów do włosów.

 • Skuteczny antyperspirant dla aktywnego faceta Skuteczny antyperspirant dla aktywnego faceta

  Każdy facet, dla którego siłownia to drugi dom, świetnie wie o tym, że utrzymanie świeżości to nie lada wyzwanie.

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Poskromić blond! Poskromić blond!

  Każda blondynka wie, jak bardzo kolor włosów potrafi być kapryśny… Bez względu na to, czy włosy są naturalne, czy farbowane mogą tracić kolor i blask. Jednym z najczęstszych zmartwień są pojawiające się żółte odcienie.

 • Kompleksowa regeneracja Kompleksowa regeneracja

  Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik - wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!