• Modne odbijacze do jachtu
    Modne odbijacze do jachtu

    Żeglarstwo jest dziś niezwykle popularnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Dla niektórych stało się ono prawdziwą pasją i hobby, pozwalającym wypocząć i jednocześnie czuć niezastąpione emocje podczas żeglugi.

    Napisano wtorek, 02 czerwiec 2020 13:51
  • Jubileusz 30-lecia firmy Milkpol S.A. – z Czarnocina, krainy mlekiem płynącej
    Jubileusz 30-lecia firmy Milkpol S.A. – z Czarnocina, krainy mlekiem płynącej

    Są jubileusze większe i te trochę mniejsze, są lokalne i ogólnokrajowe. Wszystkie jednak, niezależnie od skali, musiały się w tym roku poddać dyktatowi koronawirusa. Również firma Milkpol S.A., producent uwielbianego przez Polaków nabiału sygnowanego marką Czarnocin, zrezygnowała z celebrowania przypadającego w tym roku 30-lecia swojego istnienia.

    Napisano poniedziałek, 01 czerwiec 2020 20:50
  • Jak nakładać pyłki do paznokci na hybrydy?
    Jak nakładać pyłki do paznokci na hybrydy?

    Jeżeli same paznokcie hybrydowe nam nie wystarczą, możemy skorzystać z wielu różnych dostępnych na rynku zdobień, które w mig odmienią oblicze klasycznego manicure. Wszelkie metody wzbogacenia stylizacji cieszą się wśród kobiet ogromną popularnością - wszak naklejki, pyłki i brokaty to sposób na uzyskanie szybkiego i bardzo wyrazistego efektu.

    Napisano poniedziałek, 01 czerwiec 2020 17:53
  • Podkład na lato - jaki powinien być?
    Podkład na lato - jaki powinien być?

    Lato zbliża się wielkimi krokami, ale za oknem już coraz częściej widać słońce. Letnie temperatury i upały nie zawsze sprzyjają skórze - jeśli używamy nieodpowiednich kosmetyków, może ona się zapychać, co skutkuje powstawaniem niedoskonałości. Nie zaleca się używania jednakowych kosmetyków przez cały rok.

    Napisano poniedziałek, 01 czerwiec 2020 16:01
  • Medycyna estetyczna – na czym polega jej fenomen?
    Medycyna estetyczna – na czym polega jej fenomen?

    Medycyna kosmetyczna i kosmetologia to odpowiedź na potrzeby osób, które nie chcą poddawać się zabiegom chirurgii plastycznej. Wysoka skuteczność i mała inwazyjność sprawiają, że medycyna kosmetyczna nie traci na popularności cały czas powiększając grono swoich zwolenników.

    Napisano sobota, 30 maj 2020 12:33
  • Catering dietetyczny - jakie dania można tam spotkać?
    Catering dietetyczny - jakie dania można tam spotkać?

    Wiele osób po skończonej pracy, wracając do domu, czuje się tak zmęczonym, że ostatnią rzeczą, na jaką mają ochotę, jest spędzenie godziny w kuchni w celu przygotowania posiłków. Każdy z nas nie raz stał przed wielkim dylematem - wymyślić kolacje czy zamówić coś na mieście?

    Napisano czwartek, 28 maj 2020 14:31
  • Jak podróżować z psem i kotem?
    Jak podróżować z psem i kotem?

    Lato to szczególny czas dla zwierząt. Wakacje, urlopy, wyjazdy sprawiają, że skupiamy się bardziej na sobie, niż na naszych pupilach. Planując podróż, warto zastanowić się, co podczas urlopu zrobimy z naszym pupilem. Mamy dwie opcje. Zwierzaka możemy zostawić pod opieką znajomych, rodziny lub w hotelu dla psów. Jest także inne rozwiązanie - możemy go ze sobą zabrać. Jak przygotować się do wyjazdu z pupilem? 

    Napisano czwartek, 28 maj 2020 14:26
czwartek, 01 maj 2014 20:31

Szukamy okazji: Kody rabatowe na...feromony - darmowa wysyłka i 10 % zniżki

Feromony Feromony

Z cyklu szukamy okazji wyszukałam Wam fajną zniżkę na feromony. Jeżeli któraś z Was chce zwabić zalotnika zapachem to polecam. Feromony to naturalne substancje chemiczne wydzielane przez żywe organizmy. Stanowią podstawę komunikacji zapachowej w naszym środowisku. Naukowcy wydobyli feromony z zapachów ludzi i przyznam, że pomaga nam to w relacjach działając w naszej sferze podświadomości. Ale to tyle wykładu, bo całą wiedzę znajdziecie właśnie na stronce sklepu

www.feromony.pl 

Feromony FeromaxSklep oferuje feromony bezwonne jak i zapachowe. Jednym z przykładów jest np. Pheromax, którego działanie przedstawiam Wam na filmiku pod artykułem.

 

Udostępniamy Wam 2 kody rabatowe:

1. Treść kodu - XMMMFYNU

Rabatem tu jest darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 100 zł. Kod ważny do 30 czerwca

2. Treść kodu - SHUETPMU

Rabat to 10 % na zakupy powyżej 200 zł. Ważny jest on do 30 maja

 

UWAGA: Kod może być wykorzystany tylko raz i nie łączy się z innymi promocjami

Zobacz produkty i promocje  

Sklep zwraca pieniądze w przypadku, kiedy feromony nie dadzą oczekiwanego efektu.

 

Czytany 1019 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce