• Medycyna estetyczna – na czym polega jej fenomen?
    Medycyna estetyczna – na czym polega jej fenomen?

    Medycyna kosmetyczna i kosmetologia to odpowiedź na potrzeby osób, które nie chcą poddawać się zabiegom chirurgii plastycznej. Wysoka skuteczność i mała inwazyjność sprawiają, że medycyna kosmetyczna nie traci na popularności cały czas powiększając grono swoich zwolenników.

    Napisano sobota, 30 maj 2020 12:33
  • Catering dietetyczny - jakie dania można tam spotkać?
    Catering dietetyczny - jakie dania można tam spotkać?

    Wiele osób po skończonej pracy, wracając do domu, czuje się tak zmęczonym, że ostatnią rzeczą, na jaką mają ochotę, jest spędzenie godziny w kuchni w celu przygotowania posiłków. Każdy z nas nie raz stał przed wielkim dylematem - wymyślić kolacje czy zamówić coś na mieście?

    Napisano czwartek, 28 maj 2020 14:31
  • Jak podróżować z psem i kotem?
    Jak podróżować z psem i kotem?

    Lato to szczególny czas dla zwierząt. Wakacje, urlopy, wyjazdy sprawiają, że skupiamy się bardziej na sobie, niż na naszych pupilach. Planując podróż, warto zastanowić się, co podczas urlopu zrobimy z naszym pupilem. Mamy dwie opcje. Zwierzaka możemy zostawić pod opieką znajomych, rodziny lub w hotelu dla psów. Jest także inne rozwiązanie - możemy go ze sobą zabrać. Jak przygotować się do wyjazdu z pupilem? 

    Napisano czwartek, 28 maj 2020 14:26
  • Jak leczyć atopowe zapalenie skóry i co to jest?
    Jak leczyć atopowe zapalenie skóry i co to jest?

    Termin atopowe oznacza dziedziczną predyspozycję do alergii. Jak wygląda atopowe zapalenie skóry? Najczęściej choroba ta objawia się najpierw w dzieciństwie. U większości osób w wieku pięciu lat atopowe zapalenie skóry przechodzi w trwałą remisję, ale często choroba może utrzymywać się u dorosłych.

    Napisano czwartek, 28 maj 2020 14:24
  • Testy na koronawirusa – Czy warto je przeprowadzić i jak zrobić to bezpiecznie?
    Testy na koronawirusa – Czy warto je przeprowadzić i jak zrobić to bezpiecznie?

    W dobie szalejącej epidemii wirusa SARS-CoV-2 nikt nie jest bezpieczny. Każdy z nas może zostać zarażony, a być może to już się stało. Dlatego tak ważne jest wdrożenie kompleksowych procedur diagnostycznych i ułatwienie dostępu do testów.

    Napisano czwartek, 28 maj 2020 14:19
  • Czy warto kupować ubrania w sklepach internetowych?
    Czy warto kupować ubrania w sklepach internetowych?

    Firmy sprzedające odzież, szybko zauważyły ogromny popyt na zakupy online i idąc z duchem czasu, całkiem przeniosły działalność do Internetu, bądź potraktowały tę formę zarobkowania jako uzupełnienie swoich dotychczasowych działań stacjonarnych. Nawet duże znane "sieciówki" odzieżowe już jakiś czas temu uruchomiły opcję zakupów przez Internet.

    Napisano czwartek, 28 maj 2020 14:15
  • Jak przygotować się na przymiarkę sukni ślubnej?
    Jak przygotować się na przymiarkę sukni ślubnej?

    Jako przyszła panna młoda na pewno zastanawiasz się nad tym, jak wygląda wizyta w salonie sukien ślubnych. Dziś podpowiemy Ci, jak powinnaś się przygotować na przymiarki swojej wymarzonej kreacji.

    Napisano wtorek, 19 maj 2020 12:36
wtorek, 04 marzec 2014 20:35

Okazja! Naturalny Dzień Kobiet z PAT&RUB

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. A może tak spróbować kosmetyków ze specjalnej serii "Dla Kochanej Buzi" firmy PAT&RUB? Kosmetyki dają efekt promiennej oraz zdrowej cery. Energie w zastawie zapewniają: ekoAmpułka 1- Serum dla Skóry Suchej i Wrażliwej, Tonik oraz Maski do Twarzy. Zestaw jest opakowany w bardzo ładną torbę, która przypadnie do gustu każdej z nas. W ofercie specjalnej, od 4 do 8 marca zestaw można nabyć z 25% rabatem na stronie www.patandrub.pl. 

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, kiedy każda z nas chce poczuć się jedyną i najlepszą. To okazja by zatroszczyć się o swoją twarz i szyję, szczególnie po tak niesprzyjającej porze roku, jaką jest zima. Suchość oraz zmęczenie cery nie będą już nam towarzyszyły. Kosmetyki, które wchodzą w skład zestawu „Dla Kochanej Buzi” zawierają substancje chroniące skórę przed czynnikami szkodliwymi, które nasza skóra codziennie wchłania. Kosmetyki nawilżają, łagodzą podrażnienia, a także podtrzymują równowagę hydrolipidową skóry. Preparaty mają w sobie naturalne surowce, które są substancjami aktywnymi o naprawczym działaniu na skórę.

EkoAmpułka-1 to serum, które jest przeznaczone głównie dla cery suchej i wrażliwej. Doskonale pielęgnuje skórę twarzy i szyi. Napina, wygładza, łagodzi podrażnienia oraz likwiduje całkowicie zaczerwienienia. Stosuje się ją na na dzień lub na noc. W dniu jest doskonałą podkładką pod codzienny krem. Dzięki właściwościom napinającym i wygładzającym, skóra wygląda zdrowo, promiennie. Na noc stosowana może być jako kuracja. Przy takim użyciu nawilżenie jest idealne, a przesuszona skóra przestaje być zmorą. Serum można stosować także jako maseczkę dla skóry twarzy i szyi. Pojemność słoiczka to 30ml, a jego wydajność jest bardzo duża. 

Kolejna pozycja w zestawie to tonik do twarzy. Jego najważniejszymi cechami są hipoalergiczność i naturalność. Przywraca on skórze twarzy i szyi właściwe pH, łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia oraz działa przeciwzapalnie. Dzięki naturalnym składnikom działa łagodząco i kojąco. Daje efekt odświeżenia. Ekstrakt z rumianku solnego łagodzi rumień oraz zaczerwienienie twarzy, które często dopada nas właśnie po zimie. Pojemność to 200ml.

Maska do twarzy to trzecia część omawianego zestawu. Jest doskonała w połączeniu z ekoAmpułką opisaną powyżej. Maseczki (w ilości 3 sztuk w zestawie) zapewniają wchłanianie się w głąb skóry składników aktywnych ekoAmpułki. 

Cena promocyjna zestawu "Dla Kochanej Buzi" to 180zł, zamiast wcześniejszych 240zł. Promocja ta obowiązuje od 4 do 8 marca. Oferta dostępna wyłącznie na stronie www.patandrub.pl