piątek, 16 listopad 2018 20:57

Zabawne prezenty na Gwiazdkę

Święta Bożego Narodzenia niewątpliwie kojarzą nam się z ciepłem rodzinnym, zapachem choinki i prezentami. Do tego dochodzi szczęśliwy uśmiech każdego z rodziny i przyjaciół. Przy każdym stole wigilijnym znajdzie się wujek, który opowiada śmieszne historie z wojska, czy dziadek rozweselający swoje wnuki i prawnuki. Wesołą atmosferę mogą podkręcić również prezenty, bo kto powiedział, że te muszą być nudne i przewidywalne?
Przecież nie ma nic złego w tym, jeżeli ktoś dostanie prezent o dziwnym wyglądzie lub zastosowaniu. Chcieliśmy przedstawić Wam kilka gadżetów tego typu.

Prezent na Święta w krzywym zwierciadle

Celowo użyliśmy tego sformułowania, żeby przypomnieć o jednej z najlepszych komedii świątecznych z rodziną Griswoldów w roli głównej. Same komedie puszczane w okresie bożonarodzeniowym świadczą o tym, że nie powinno nam zabraknąć śmiechu. Co polecamy sprezentować jakiemuś bliskiemu facetowi, aby go rozśmieszyć? W pierwszej kolejności przede wszystkim Budzik Pakera! Cóż to takiego? Ano niby zwykły budzik i czasomierz z elektronicznym wyświetlaczem, jednak jego wygląd znacznie odbiega od normy. Wygląda on jak hantelek, co prawda niedużych rozmiarów, ale zawsze hantelek. W jaki sposób działa? W momencie włączenia alarmu, użytkownik, aby go uciszyć, musi wykonać serię ćwiczeń na bicka, z tego co pamiętamy, to 20 powtórzeń. Polecamy szczególnie wielbicielom siłowni i fitnessu.

Jeżeli w Twojej rodzinie lub wśród znajomych jest jakiś geek, a nie ukrywajmy – wszędzie jest, to z pewnością rozbawi Cię nasz kolejny pomysł na prezent na Gwiazdkę z przymrużeniem oka. To deska do krojenia, która wygląda jak płyta główna od komputera. Napis na procku mówi sam za siebie – Geek Inside. To świetny pomysł na prezent dla nerda, który lubi się od czasu do czasu zamknąć w kuchni i coś upichcić. A jeżeli jesteśmy już przy kuchni, to warto może wspomnieć o specjalnej puszce, która zawiera gotowe nasiona i ziemię do wyhodowania najostrzejszej papryczki na świecie. Oczywiście jest to prezent wyłącznie dla cierpliwych twardzieli – po pierwsze, muszą ją sobie samodzielnie wypielęgnować i poczekać do rozmiaru, w którym będzie miała owoce, po drugie – to naprawdę ostra papryczka, 400 razy ostrzejsza niż sos tabasco.

Prezenty na Święta od szwagra

No właśnie, jeżeli myślałeś, że dostaniesz normalny prezent od szwagra, to jesteś w głębokim błędzie. Zastanów się i pomyśl o tym człowieku raz jeszcze – przecież wiesz na co go stać i znasz jego możliwości. To ten sam koleś, który na każdym weselu zdejmuje marynarkę i krawat już do rosołu. Słyszałeś o grubej Mona Lisie? Tak dokładnie, o grubej! Coś takiego możesz dostać właśnie od szwagra, to nic innego jak sztalugi do malowania z wyznaczonymi punktami i ponumerowanymi farbkami z tym, że zamiast oryginału, musimy namalować portret Mona Lisy z widoczną nadwagą. Kto o zdrowych zmysłach mógłby wymyślić coś takiego? Nie zdziwiłoby nas również, gdyby szwagier nie podarował jakiemuś facetowi z rodziny karafkę do whisky, która wygląda jak trupia czacha.

Lista śmiesznych prezentów na święta zaczerpnięta z: https://www.toys4boys.pl/369-prezent-na-swieta

Czytany 529 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.