Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 02 kwiecień 2019 08:26

Kredyt przez internet bez zaświadczeń - Gdzie szukać?

Czy istnieje możliwość otrzymania kredytu bez żadnych zaświadczeń? Nie ale można znacznie ułatwić ten proces za pomocą pożyczki pozabankowej. Czy będzie to gorsze rozwiązanie? Niekoniecznie. Sprawdźmy zatem kiedy warto skorzystać z oferty pozabankowej i czy to się opłaca.

Kredyt bez zaświadczeń - Dlaczego ich nie ma?

Brak oferty kredytów bez zaświadczeń wynika ze specyfiki działalności banków. Nie akceptują one wielu źródeł dochodów co sprawia, że nawet osoby posiadające duży przychód nie mogą sobie pozwolić na kredyt.

Zatem jak można szukać takiej oferty? Kredyt przez internet bez zaświadczeń zastąpić można tradycyjną ofertą pożyczki pozabankowej. Firmy pożyczkowe weryfikują klientów w łagodniejszy sposób niż banki przez co wiele źródeł dochodu może zostać zaakceptowane. Różnego rodzaju zasiłki czy renty mogą zostać zatwierdzone przez firmę pożyczkową a my możemy otrzymać pieniądze.

Gdzie warto szukać pożyczki?

Do ciekawych ofert pożyczkowych zaliczyć możemy Hapi Pożyczki, które wprowadziło pożyczkę z niskim RRSO na poziome niecałych 10%. Taka oferta sprawia, że konkurować ona może nawet z kredytami gotówkowymi.

Warto sprawdzić opinie o firmie pożyczkowej w której chcemy złożyć wniosek. Opinie o Hapi Pożyczki w większości przypadków są pozytywne jednak warto zapoznać się co o niej sądzą inni klienci. Ciekawym rozwiązaniem są również oferty darmowych pożyczek gdzie za spłatę w terminie nie ponosimy żadnych kosztów. Podczas wypełniania wniosku dobrze jest również zapoznać się z dodatkowymi opłatami wynikającymi z harmonogramu bądź przedłużeniem terminu spłaty.

Pożyczki online - Coraz lepszy produkt.

Bez wątpienia pożyczki online to coraz atrakcyjniejszy produkt finansowy dostępny dla każdego. Zauważyć również można iż banki coraz częściej oferują coraz bardziej zbliżone produkty.

Odpływ klientów od banków sprawia, że poszczególne oferty są coraz lepsze na czym zyskują klienci a firmy oferujące bardzo niesprawiedliwe warunki znikają z rynku. Nie oznacza to jednak, że nie trzeba takich ofert weryfikować. Warto zapoznać się z opiniami klientów oraz dokładnie sprawdzać warunki produktu na jaki się decydujemy. Ułatwi to skorzystanie z wszelkiego rodzaju porównywarek jak np. procredito.pl gdzie porównać można praktycznie wszystkie produkty bankowe.

Czytany 130 razy

Artykuły powiązane

 • Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze? Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze?

  Okulary damskie stanowią bardzo ważny dodatek każdego stroju. Wystarczy postawić na wyjątkowe lenonki, duże muchy czy kolorowe oprawki, które sprawią, że strój nabierze nowego charakteru. Odpowiednio dobrane okulary damskie podkreślą Twój indywidualizm!

 • Dekoracje na 18 urodziny Dekoracje na 18 urodziny

  Osiemnaste urodziny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jest to czas, kiedy każdy z nas przekracza magiczną granicę wyznaczoną przez prawo pomiędzy dzieciństwem i dorosłością.

 • Designerskie meble i dodatki do salonu Designerskie meble i dodatki do salonu

  Stylowy i elegancki salon to wizytówka każdego domu czy mieszkania. Dlatego urządzając to pomieszczenie, przykładamy tak dużą uwagę do jego estetyki. Przy urządzaniu salonu należy kierować się tym, aby ostatecznie wystrój miał spójny i harmonijny charakter.

 • Podział majątku po rozwodzie Podział majątku po rozwodzie

  Najpierw jest wielkie uczucie, później ślub i często długie lata wspólnego życia. Jednak w pewnym momencie para dochodzi do wniosku, że już nie chce żyć ze sobą. I dochodzi do rozwodu. Są również sytuacje tragiczne, gdy za rozpad małżeństwa winę ponosi jedna ze stron np. znęcając się nad współmałżonkiem.

 • Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki! Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki!

  Wiosna za pasem, a razem ze słoneczną pogodą przychodzi ochota na odświeżenie stylu. Poza przeglądem garderoby czas również na dopasowanie akcesoriów do najnowszych trendów i poczucie się stylowo. Dzisiaj chcemy przedstawić kilka cennych porad dotyczących dobierania okularów przeciwsłonecznych, jak i korekcyjnych. Mamy również niespodziankę w postaci dużych rabatów na zakup wymarzonych okularów!