Polecane artykuły

  • 1

wtorek, 16 lipiec 2019 16:46

Kameralne wesele – czy warto się na nie decydować?

Wesele w Lublinie Wesele w Lublinie

Kiedyś wielkie i bardzo huczne wesela były czymś, na co Państwo Młodzi decydowali się najczęściej. Teraz uroczystości tego typu odchodzą do lamusa.

Przed Wami stoi konieczność podjęcia decyzji, na jaką ilość gości się zdecydować? Warto rozważyć wszystkie za i przeciw.

Duże wesele – duży wydatek – duży stres

W tradycji bardzo często organizuje się duże i huczne wesela. Taka tendencja panuje przede wszystkim na wsiach lub w mniejszych miastach. W tak małych społecznościach Młodzi czują się zobowiązani do tego, aby zaprosić nie tylko rodzinę, ale również sąsiadów. Tego typu przyjęcia są nie tylko trudne w organizacji, ale również należą do takich, które pochłaniają bardzo duże nakłady finansowe. Nie każdy może sobie na taki wydatek pozwolić.

Duże wesele to również duży stres, na który narażeni są Młodzi. Dopinanie kolejnych i kolejnych szczegółów związanych z organizowaniem uroczystości, atrakcje, rozsadzenie gości, czy szukanie sali, która będzie mogła pomieścić tak dużą ilość zaproszonych osób.

Kameralne wesele – czekają was trudne decyzje!

Młodzi coraz częściej decydują się na urządzanie kameralnego wesela. Organizatorzy mają szansę zaprosić tylko te osoby, z którymi rzeczywiście chcą spędzić ten wyjątkowy dzień.

Jednakże kameralne wesele wymusza na Młodych okrojenie listy gości. Nie każdy będzie mógł się znaleźć na waszej uroczystości. Może to się nie podobać rodzicom, którzy prawdopodobnie będą mieć inną wizję wesela. Trudno jest wytłumaczyć, że wiele osób z rodziny to dla was obce osoby — które widzieliście parę razy w życiu lub wcale. Podczas układania listy gości warto wykazać się pokładami asertywności i cierpliwości. Pamiętajcie – to wasze święto i to do was należy decyzja, jak chcecie uczcić ten dzień.

Zadbajcie o wyjątkowość tego wydarzenia

Okrojona lista gości wcale nie oznacza, że wesele musi być urządzone najniższym kosztem. Duża uroczystość generuje ogromne koszty.. Kameralne wesele pozwoli wykorzystać dodatkowe pieniądze na urządzenie sali, zakup kwiatów czy candy baru.

Mała uroczystość to szansa na dopracowanie imprezy w każdym szczególe. Mniejsze wesele to szansa to również mniejszy stres związany z tym, że tyle obcych osób obserwuje i ocenia całe zdarzenie.

Kameralne wesele w Lublinie – gdzie szukać?

Poszukujecie specjalnego miejsca, w którym będziecie mogli urządzić wasze wesele? Restauracja Ego w Lublinie to propozycja dla osób, które cenią sobie najwyższa jakość. Znajduje się w budynku pięciogwiazdkowego Hotelu Alter. Specjalnie dla swoich gości odkrywają sekrety polskiej kuchni w nowoczesnej aranżacji.

Twoje wyjątkowe wydarzenie zasługuje na najbardziej prestiżową oprawę! Masz szansę spędzić jedno z najważniejszych chwil swojego życia w XVI-wiecznej kamienicy w samym Sercu Lublina.

Restauracja Ego swoim Gościom oferuje:

  • Klimatyzowaną, nowoczesną salę konferencyjno – bankietową.
  • Kameralny obiad po uroczystości ślubnej.
  • Całonocne przyjęcia do 60 osób z DJ-em lub z zespołem.
  • Spersonalizowaną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
  • 40% rabatu na romantyczną noc poślubną w historycznych wnętrzach.
  • 15% rabatu na pełną listę zabiegów w OZI SPA & Wellness.
  • Czerwony dywan przed wejściem do hotelu.
  • Pomoc florystki przy organizacji dekoracji kwiatowych.
  • Wieczory panieńskie i kawalerskie.

Więcej informacji: https://restauracjaego.pl/

 

Czytany 92 razy

Artykuły powiązane