poniedziałek, 08 lipiec 2019 16:50

Jaki zamek antywłamaniowy wybrać do drzwi?

Zamek antywłamaniowy Zamek antywłamaniowy

By zapewnić pełne bezpieczeństwo w domu, należy zadbać o właściwy wybór oraz montaż zamków do drzwi, które będą osadzone w równie solidnych drzwiach.

Ich wybór może wydawać się trudny, ponieważ na rynku jest coraz więcej firm i marek, oraz różnorodnych systemów ochronnych, że nietrudno się w tym pogubić. Przede wszystkim warto skierować uwagę na zamki antywłamaniowe, które stanowią jedno z najskuteczniejszych zabezpieczeń do mieszkania. Tutaj przodują zamki Keso, Ikon, Salto,Dierre oraz Gerda.

Jak wybrać dobry zamek do drzwi?

Podczas wyboru należy wziąć pod uwagę kilka kryteriów. Pierwszym z nich jest sposób otwierania zamka do drzwi – od wewnętrznej strony musi otwierać się bez problemu, natomiast od zewnątrz powinien stanowić skuteczną blokadę przed wtargnięciem niepowołanych osób. Ślusarze z Pogotowia zamkowego znają najlepsze modele i mechanizmy, które wytwarzane są przez uznanych producentów zamków. Wśród nich można wymienić niezawodne zamki Gerda oraz zamki Dierre, jak również zamki Ikon, Salto i Keso. Te marki cieszą się zaufaniem nie tylko zadowolonych z ich jakości użytkowników, ale także profesjonalnych ślusarzy. Na co dzień pracują oni przy usługach montażu i wymiany zamków, jak i awaryjnego otwierania drzwi, więc wiedzą, jak ważna jest ich jakość.

Zamek antywłamaniowy, który będzie służył przez lata

By drzwi antywłamaniowe faktycznie mogły być tak określane, muszą posiadać certyfikat, który potwierdza wysoki poziom ochrony przed włamaniem. Podobnie w przypadku zamków do drzwi – te najlepsze, zapewniające najskuteczniejszą ochronę przejdą rygorystyczne testy i uzyskają poświadczające to certyfikaty. Taki produkt zapewni pełne bezpieczeństwo w domu i biurze, dlatego przed zakupem najlepiej sprawdzić te dane i skonsultować się w razie potrzeby z dobrym ślusarzem. Profesjonaliści z Pogotowia ślusarskiego polecają m.in. zamki Salto i zamki Ikon, które można zamontować w drzwiach wejściowych zarówno jako zabezpieczenie główne, jak i dodatkowe. W tej kwestii zaufany ślusarz pomoże nam podjąć dobrą decyzję.

Czytany 273 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.