czwartek, 06 grudzień 2018 18:08

Jak usprawnić nadawanie paczek mając firmę?

Nadawanie paczek nie musi być skomplikowane – dzisiaj każda firma może skorzystać z wygodnych platform ułatwiających korzystanie z usług kurierskich!

 

Nie tylko sklepy internetowe – obecnie z usług kurierskich korzysta bardzo wiele firm, które nadają paczki do innych odbiorców biznesowych oraz do osób indywidualnych.

Aby przesyłka kurierska dotarła pod wyznaczony adres, należy ją nadać. Teraz to naprawdę bardzo proste, ponieważ do dyspozycji są specjalne platformy takie jak Sendit. W jaki sposób nadaje się wtedy paczki?

Wysyłka paczek nie musi być problemem

Wielu przedsiębiorców myśli, że nadawanie paczek jest skomplikowaną sprawą. W rzeczywistości jednak to naprawdę prosta rzecz!

Serwisy internetowe takie jak Sendit.pl powodują, że nadawanie paczek w firmie może stać się jeszcze prostsze, a przy tym szybsze i tańsze. Wystarczy dołączyć do serwisu! W przypadku Sendit nie ma potrzeby podpisywania umowy i deklarowania miesięcznej liczby paczek. Im więcej wyślemy, tym niższą stawkę za paczkę możemy uzyskać. Zapłata odbywa się na fakturę raz w miesiącu. 

Dlaczego warto korzystać z serwisów do nadawania paczek?

  • dostęp do najlepszych kurierów – w jednym serwisie można nadawać paczki przez różne firmy kurierskie
  • najniższe ceny – możliwość porównania ofert powoduje, że za przesyłki kurierskie można płacić jeszcze mniej
  • większy komfort – wszystkie formalności można realizować on-line, bez wychodzenia z domu, paczki także można nadawać jako door to door, czyli od drzwi do drzwi
  • szeroka gama dodatkowych opcji – użytkownicy serwisów mogą uzyskać dostęp do innych wspomagających usług, aby prowadzenie biznesu było jeszcze efektywniejsze
  • większe bezpieczeństwo – korzystanie z niezawodnych usług pozwala na zmniejszenie ryzyka związanego z prowadzeniem działalności

Zatem nadawanie paczek na firmę nie musi być problemem – dzięki odpowiednim serwisom można robić to jeszcze łatwiej, wygodniej, szybciej, a także taniej. Nic więc dziwnego, że swoje przesyłki kurierskie nadaje z nimi tak wiele osób.

Czytany 391 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.