poniedziałek, 20 maj 2019 16:47

Jak podziękować gościom weselnym

W dniu ślubu najważniejsi są bez wątpienia Młodzi, którzy wstępują w związek małżeński. Jednak wesele nie odbyłoby się bez gości, którzy zaszczycają Młodą Parę swoim towarzystwem, w tym ważnym dla nich dniu.

Dlatego coraz więcej par wstępujących w związek małżeński decyduje się na pokazanie gościom swojej wdzięczności i przygotowuje dla nich drobne upominki. Jak zatem w ciekawy sposób podziękować osobom, które goszczą na weselu? Oto kilka sprawdzonych pomysłów.

Pamiątka z fotografią młodych

Jedna z form podziękowania dla gości Państwa Młodych są niewielkie fotografie przygotowywane w czasie sesji ślubnej lub narzeczeńskiej. Mogą to być same zdjęcia z napisem lub fotografie naniesione na praktyczne gadżety, najczęściej pamiątkowy magnes. Podziękowania dla gości można ukryć także w winietkach na stół. Jeżeli decydujemy się na takie rozwiązanie musimy jednak pamiętać o odpowiedniej formie winietki. Powinna ona być odpowiednio duża, by pomieścić tekst podziękowań, a także wytrzymała, by stanowić pamiątkę na długie lata.

Drobne upominki dla gości – co wybrać?

Podziękowania dla gości mogą mieć również formę niewielkich gadżetów, które można wykorzystać później jako dekorację do postawienia na regale czy półce z książkami. Formą takich podziękowań mogą być też wspomniane magnesy, z tym że z personalizowanym napisem, który będzie nawiązywał do tej konkretnej uroczystości.

Jakie podziękowania są najpopularniejsze? Młodzi często decydują się na niewielkie, gipsowe figurki np. aniołki, na których może być napisana data ślubu lub imiona młodych. Takie upominki warto ładnie opakować, by i tym pokazać gościom, jak są dla nas ważni.

Jeżeli na ślubie będzie dużo dzieci, warto dla nich również przygotować małe upominki. Mogą to być np. bańki mydlane ozdobione etykietką z imionami Młodej Pary. Z takiego prezentu dzieci na pewno się ucieszą i będą mogły od razu go wykorzystać, co również zapewni im wspaniałą zabawę w czasie zabawy weselnej czy poprawin. Szczególnie, jeśli na zewnątrz będzie piękna pogoda.

Czytany 210 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.