Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 20 maj 2019 14:47

Jak podziękować gościom weselnym

W dniu ślubu najważniejsi są bez wątpienia Młodzi, którzy wstępują w związek małżeński. Jednak wesele nie odbyłoby się bez gości, którzy zaszczycają Młodą Parę swoim towarzystwem, w tym ważnym dla nich dniu.

Dlatego coraz więcej par wstępujących w związek małżeński decyduje się na pokazanie gościom swojej wdzięczności i przygotowuje dla nich drobne upominki. Jak zatem w ciekawy sposób podziękować osobom, które goszczą na weselu? Oto kilka sprawdzonych pomysłów.

Pamiątka z fotografią młodych

Jedna z form podziękowania dla gości Państwa Młodych są niewielkie fotografie przygotowywane w czasie sesji ślubnej lub narzeczeńskiej. Mogą to być same zdjęcia z napisem lub fotografie naniesione na praktyczne gadżety, najczęściej pamiątkowy magnes. Podziękowania dla gości można ukryć także w winietkach na stół. Jeżeli decydujemy się na takie rozwiązanie musimy jednak pamiętać o odpowiedniej formie winietki. Powinna ona być odpowiednio duża, by pomieścić tekst podziękowań, a także wytrzymała, by stanowić pamiątkę na długie lata.

Drobne upominki dla gości – co wybrać?

Podziękowania dla gości mogą mieć również formę niewielkich gadżetów, które można wykorzystać później jako dekorację do postawienia na regale czy półce z książkami. Formą takich podziękowań mogą być też wspomniane magnesy, z tym że z personalizowanym napisem, który będzie nawiązywał do tej konkretnej uroczystości.

Jakie podziękowania są najpopularniejsze? Młodzi często decydują się na niewielkie, gipsowe figurki np. aniołki, na których może być napisana data ślubu lub imiona młodych. Takie upominki warto ładnie opakować, by i tym pokazać gościom, jak są dla nas ważni.

Jeżeli na ślubie będzie dużo dzieci, warto dla nich również przygotować małe upominki. Mogą to być np. bańki mydlane ozdobione etykietką z imionami Młodej Pary. Z takiego prezentu dzieci na pewno się ucieszą i będą mogły od razu go wykorzystać, co również zapewni im wspaniałą zabawę w czasie zabawy weselnej czy poprawin. Szczególnie, jeśli na zewnątrz będzie piękna pogoda.

Czytany 40 razy

Artykuły powiązane

 • Kameralne wesele – czy warto się na nie decydować? Kameralne wesele – czy warto się na nie decydować?

  Kiedyś wielkie i bardzo huczne wesela były czymś, na co Państwo Młodzi decydowali się najczęściej. Teraz uroczystości tego typu odchodzą do lamusa.

 • Pożyczki na wyciągniecie ręki Pożyczki na wyciągniecie ręki

  Znalezienie odpowiedniego rozwiązania w przypadku problemów finansowych jest ogromnym wyzwaniem.

 • Reklama non stop, czyli podświetlane szyldy, pylony, witacze Reklama non stop, czyli podświetlane szyldy, pylony, witacze

  Stworzenie skutecznej reklamy to niemała sztuka, powinna ona bowiem spełniać szereg warunków. Ma być ciekawa, estetyczna, oryginalna, a na dodatek dostępna dla jak największej liczby potencjalnych klientów, tak często, jak to możliwe. Na przykład przez całą dobę..?

 • Materiały reklamowe na najwyższym poziomie – warto o to zadbać! Materiały reklamowe na najwyższym poziomie – warto o to zadbać!

  Dobra jakość druku, to w przypadku większości przedsiębiorstw nie tylko kwestia specyfiki sprzętu do drukowania, jaki jest używany na co dzień. Chodzi również o to, żeby wszelkie ulotki, katalogi, plakaty itd., których przygotowanie zleca się producentowi materiałów reklamowych, pomagały budować odpowiedni wizerunek firmy.

 • Jaki zamek antywłamaniowy wybrać do drzwi? Jaki zamek antywłamaniowy wybrać do drzwi?

  By zapewnić pełne bezpieczeństwo w domu, należy zadbać o właściwy wybór oraz montaż zamków do drzwi, które będą osadzone w równie solidnych drzwiach.