niedziela, 05 sierpień 2018 20:58

Idealne prezenty dla biznesmena – na co warto postawić?

Poszukujesz doskonałego podarunku dla swojego ukochanego, który jest biznesmenem? Nie wiesz, na co się zdecydować? Bogata oferta wirtualnych i rzeczywistych półek sklepowych wręcz Cię przygniata? Zamiast tracić czas na bezproduktywne poszukiwania, polecamy nasz poradnik, dzięki któremu zaskoczysz przedsiębiorczego biznesmena wspaniałymi prezentami!

Innowacyjne gadżety dla niego

Każdy biznesmen uwielbia technologiczne nowinki. Innowacyjny smartfon? Wielu przedsiębiorców nie wyobraża sobie dnia bez telefonu z ugryzionym jabłkiem. Marka znana i lubiana na całym świecie skupia wokół siebie inspirujących wyznawców filozofii rozwoju. Jeśli Twój tata, brat lub ukochany również należy do tej grupy, to postaw na akcesoria do iPhone.

Biznesmeni znani są z tego, iż prowadzą międzynarodowe, długie rozmowy z innymi przedsiębiorcami. Telefon więc potrzebuje życiodajnej energii, dzięki której negocjacje mogą być tylko owocne. W związku z tym polecamy niezniszczalny przewód do iPhone’a Armour Charge, który został wyposażony w złącza USB i Lightning. Niezniszczalność ukryła się natomiast w przewodzie oplecionym stalą nierdzewną w aluminiowej obudowie.

A może Twój biznesmen preferuje inny gadżet do iPhone? Proponujemy więc antygrawitacyjny pokrowiec, który wyposażony w specjalną powłokę, świetnie odnajduje się w nietypowych miejscach. Można go bowiem przyłożyć do lustra, tablicy i monitora, a nawet drewna i metalu. W ten oto sposób nawet w ekstremalnych warunkach, smartfon spełni swoje funkcje!

Odprężający prezent dla chłopaka

Stres w pracy jest czymś nieodłącznym, to on inspiruje i napędza do działania. Niemniej jednak każdy biznesmen potrzebuje również chwili wyciszenia, relaksu. W ofercie sklepu internetowego www.toys4boys.pl odnajdziesz więc antystresowe gadżety, które przyjmują ciekawą formę np. robaczywego jabłuszka, sera z myszkami, a nawet muchomora.

Świętowanie sukcesu czas zacząć!

Największy stres w pracy może przerodzić się w fantastyczny sukces, dzięki któremu biznesmen rozwija swe przedsiębiorcze skrzydła. Każde powodzenie należy świętować, dlatego też przy biznesowym barku powinien znaleźć się elektroniczny korkociąg, w kształcie butelki. Tu spotyka się świetny design i niezawodna funkcjonalność – w zestawie bowiem znajduje się także przecinacz do folii. Jeśli natomiast biznesmen preferuje mocniejszy trunek, jako prezent polecamy czaszkową foremkę na lód – to szalenie oryginalny podarunek, któremu nie oprze się żaden przedsiębiorca!

Czytany 635 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.