piątek, 19 październik 2018 10:39

Dywany 3D- hit do pokoju dziecięcego !

Pokój dla dziecka jest tym pomieszczeniem, w którym spędza ono najwięcej czasu. Głównie z tego powodu rodzice przywiązują tak dużą uwagę do wyglądu pokoju dziecka i poświęcają sporo czasu na jego aranżację.

Co jakiś czas na rynku pojawiają się nowości, dzięki którym pokój dziecięcy staje się nie tylko piękniejszy, przytulniejszy i bardziej funkcjonalny, ale przede wszystkim zdecydowanie atrakcyjniejszy dla dziecka. W 2018 roku największym hitem stały się dywany 3D. Na czym polega ich fenomen?

Dywan 3D – najlepszy pomysł na prezent dla przedszkolaka

Przestrzenne dywany 3D nie tylko chronią podłogę i stanowią miękkie zabezpieczenie przed jej zimnem, ale przede wszystkim dodają wnętrzu bardziej przytulnego charakteru. Są dokładnie wykończone i wykonane z najwyższej jakości materiałów, przez co nie zużyją się nawet po kilku latach mocnego użytkowania.

Dywany dla dziewczynek i chłopców

Dywany 3D dostępne są w różnych wariantach, zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Chłopcy na pewno ucieszą się z modelu przypominające miasto z portem, boisko lub tor wyścigowy formuły M1, natomiast dziewczynki z dywanu imitującego pokój dla lalek. Trójwymiarowa struktura dywanu pozwala bawić się tak, jakby wykreowana przez niego przestrzeń była w pełni rzeczywista.

Przestrzenny dywan to doskonały pomysł na prezent dla dziecka, jeśli zależy nam na czymś, co rozwinie jego kreatywność, a dodatkowo oderwie dziecko od komputera, telewizora czy telefonu komórkowego.

Dlaczego dywany 3D mają tak wysoką jakość?

Dywany 3D mają specjalnie zaprojektowane aplikacje, aby sprawiały wrażenie autentyczności. Są wykonane z różnokolorowych włókien z mocno nasyconych kolorów. Wysokiej jakości wełnopodobny materiał, z którego zostały wykonane, posiada właściwości podobne do wełny, a przy tym jest niezwykle przyjemny w dotyku i łatwy do utrzymania w czystości. Dywan 3D jest antyalergiczny, antystatyczny i odporny na plamy oraz bezpieczny dla dzieci. Włókna dywany pokryto nietoksycznymi barwnikami. Produkt spełnia normy europejskie. Można go kupić na stronie www.KidsTown.pl.

 

Czytany 431 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.