Polecane artykuły

  • 1

piątek, 19 październik 2018 10:39

Dywany 3D- hit do pokoju dziecięcego !

Pokój dla dziecka jest tym pomieszczeniem, w którym spędza ono najwięcej czasu. Głównie z tego powodu rodzice przywiązują tak dużą uwagę do wyglądu pokoju dziecka i poświęcają sporo czasu na jego aranżację.

Co jakiś czas na rynku pojawiają się nowości, dzięki którym pokój dziecięcy staje się nie tylko piękniejszy, przytulniejszy i bardziej funkcjonalny, ale przede wszystkim zdecydowanie atrakcyjniejszy dla dziecka. W 2018 roku największym hitem stały się dywany 3D. Na czym polega ich fenomen?

Dywan 3D – najlepszy pomysł na prezent dla przedszkolaka

Przestrzenne dywany 3D nie tylko chronią podłogę i stanowią miękkie zabezpieczenie przed jej zimnem, ale przede wszystkim dodają wnętrzu bardziej przytulnego charakteru. Są dokładnie wykończone i wykonane z najwyższej jakości materiałów, przez co nie zużyją się nawet po kilku latach mocnego użytkowania.

Dywany dla dziewczynek i chłopców

Dywany 3D dostępne są w różnych wariantach, zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Chłopcy na pewno ucieszą się z modelu przypominające miasto z portem, boisko lub tor wyścigowy formuły M1, natomiast dziewczynki z dywanu imitującego pokój dla lalek. Trójwymiarowa struktura dywanu pozwala bawić się tak, jakby wykreowana przez niego przestrzeń była w pełni rzeczywista.

Przestrzenny dywan to doskonały pomysł na prezent dla dziecka, jeśli zależy nam na czymś, co rozwinie jego kreatywność, a dodatkowo oderwie dziecko od komputera, telewizora czy telefonu komórkowego.

Dlaczego dywany 3D mają tak wysoką jakość?

Dywany 3D mają specjalnie zaprojektowane aplikacje, aby sprawiały wrażenie autentyczności. Są wykonane z różnokolorowych włókien z mocno nasyconych kolorów. Wysokiej jakości wełnopodobny materiał, z którego zostały wykonane, posiada właściwości podobne do wełny, a przy tym jest niezwykle przyjemny w dotyku i łatwy do utrzymania w czystości. Dywan 3D jest antyalergiczny, antystatyczny i odporny na plamy oraz bezpieczny dla dzieci. Włókna dywany pokryto nietoksycznymi barwnikami. Produkt spełnia normy europejskie. Można go kupić na stronie www.KidsTown.pl.

 

Czytany 297 razy

Artykuły powiązane