Polecane artykuły

 • 1
poniedziałek, 27 sierpień 2018 21:34

Dlaczego warto inwestować w platformy parkingowe?

W ostatnich latach coraz więcej osób decyduje się na to, by korzystać z samochodów. Pojazdów i kierowców przybywa, jednocześnie zjawisko to przełożyło się na pewne poważne wyzwanie. Ze względu na ograniczenia przestrzenne, problematyczna stała się kwestia komfortowego parkowania. Szczególnie w centrach miast lub takich dzielnicach, gdzie skoncentrowane są biura czy siedziby korporacji, konieczne stało się poszukiwanie alternatywnych rozwiązań.

Takie, które wykraczają znacznie poza miejskie chodniki czy dedykowane miejsca parkingowe.

Platformy parkingowe panaceum na problem?

            Jedną z ciekawszych propozycji w tej kategorii jest zastosowanie nowoczesnych parkingowych platform. Dzięki nim, można nie tylko zoptymalizować koszta eliminując konieczność budowania garaży wielopoziomowych. Dodatkowo można zoptymalizować koszta utrzymywania istniejących już garaży, które są wyposażone w platformy tego typu. 

Jakie jeszcze korzyści daje nam platforma?

            Na pewno trzeba podkreślić tutaj, że dzięki zastosowaniu platform, możliwe jest maksymalne spektrum dostosowania do warunków już istniejących. Doskonałym przykładem obrazującym tę tendencję jest platforma parkingowa od Metaltech. Ta firma to przede wszystkim doświadczony producent i instalator. Nie pośrednik, co zapewnia kompleksową realizację – od doradztwa poprzez kompleksowo przeprowadzony proces montażu platformy.

Jakość z gwarancją pewności 

            Platformy dostarczane przez Metaltech są realizowane w oparciu o wykorzystanie specjalistycznych maszyn oraz materiałów posiadających certyfikaty. Kolejnym atutem jest kompleksowe podejście, uwzględniające między innymi doradztwo oraz indywidualne podejście do projektu, zgodnie z warunkami przestrzennymi. Kluczowe informacje dotyczące działania platform oraz kontekstu ich zastosowania, można znaleźć na oficjalnej stronie firmy. To również świetne miejsce do tego, aby zapoznać się z flagowymi rozwiązaniami marki. To z pewnością ułatwi podjęcie decyzji, co do wyboru optymalnej platformy.

Czytany 311 razy

Artykuły powiązane

 • Alternatywa dla sukienki - elegancka bluzka wieczorowa Alternatywa dla sukienki - elegancka bluzka wieczorowa

  Elegancka bluzka to jedna z najbardziej uniwersalnych części damskiej garderoby. Noszą ją kobiety w każdym przedziale wiekowym, nie zważając na mankamenty sylwetki. Dobrze dobrana bluzka, potrafi zatuszować wady a uwypuklić walory figury.

 • Rodzaje damskich torebek Rodzaje damskich torebek

  Wszystkie doskonale wiemy, jak ważna jest dla nas torebka. Pełni ona funkcję praktyczną i jest świetnym dodatkiem do każdej naszej stylizacji. Jest niezbędnym elementem kobiecej garderoby i musi spełniać oczekiwane wymagania.

 • Prezent dla mamy? Biżuteria sprawdzi się zawsze! Prezent dla mamy? Biżuteria sprawdzi się zawsze!

  Zbliżają się urodziny lub Dzień Mamy i zastanawiasz się, co podarować w ten wyjątkowy dzień? Biżuteria będzie zawsze dobrym pomysłem, ale oczywiście nie jest to jedyna opcja! Warto dobrze przemyśleć zakup podarunku na wyjątkową okazję, aby Twoja mama poczuła, jak wiele dla niej znaczysz. Dobrze dobrany prezent jest nie tylko piękny czy praktyczny, ale niesie za sobą również ważne przesłanie – możesz w ten sposób pokazać, że jest wyjątkową osobą i zasługuje na wszystko, co najlepsze!

 • Złote, srebrne, brokatowe…, czyli bogato zdobione szpilki na Sylwestra Złote, srebrne, brokatowe…, czyli bogato zdobione szpilki na Sylwestra

  Noc sylwestrowa to czas, w którym panie mogą dać upust swoim modowym fantazjom i założyć na siebie strojne kreacje oraz połyskujące dodatki, które są spełnieniem dziecięcych marzeń o byciu księżniczką. Wiele pań uwielbia błyszczącą garderobę, ale jednak nie decyduje się na to, aby zakładać ją na co dzień.

 • Zimowe wyprzedaże - co warto kupić Zimowe wyprzedaże - co warto kupić

  Zimowa wyprzedaż to doskonała okazja do złowienia czegoś wyjątkowego w atrakcyjnej cenie. Warto jednak wiedzieć, na czym się skupić, aby przypadkiem nie wpaść w wir promocji i nie wydać ogromnych ilości pieniędzy. Doradzamy, jakie rzeczy należy mieć na oku w trakcie zimowych wyprzedaży.