Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 27 sierpień 2018 19:34

Dlaczego warto inwestować w platformy parkingowe?

W ostatnich latach coraz więcej osób decyduje się na to, by korzystać z samochodów. Pojazdów i kierowców przybywa, jednocześnie zjawisko to przełożyło się na pewne poważne wyzwanie. Ze względu na ograniczenia przestrzenne, problematyczna stała się kwestia komfortowego parkowania. Szczególnie w centrach miast lub takich dzielnicach, gdzie skoncentrowane są biura czy siedziby korporacji, konieczne stało się poszukiwanie alternatywnych rozwiązań.

Takie, które wykraczają znacznie poza miejskie chodniki czy dedykowane miejsca parkingowe.

Platformy parkingowe panaceum na problem?

            Jedną z ciekawszych propozycji w tej kategorii jest zastosowanie nowoczesnych parkingowych platform. Dzięki nim, można nie tylko zoptymalizować koszta eliminując konieczność budowania garaży wielopoziomowych. Dodatkowo można zoptymalizować koszta utrzymywania istniejących już garaży, które są wyposażone w platformy tego typu. 

Jakie jeszcze korzyści daje nam platforma?

            Na pewno trzeba podkreślić tutaj, że dzięki zastosowaniu platform, możliwe jest maksymalne spektrum dostosowania do warunków już istniejących. Doskonałym przykładem obrazującym tę tendencję jest platforma parkingowa od Metaltech. Ta firma to przede wszystkim doświadczony producent i instalator. Nie pośrednik, co zapewnia kompleksową realizację – od doradztwa poprzez kompleksowo przeprowadzony proces montażu platformy.

Jakość z gwarancją pewności 

            Platformy dostarczane przez Metaltech są realizowane w oparciu o wykorzystanie specjalistycznych maszyn oraz materiałów posiadających certyfikaty. Kolejnym atutem jest kompleksowe podejście, uwzględniające między innymi doradztwo oraz indywidualne podejście do projektu, zgodnie z warunkami przestrzennymi. Kluczowe informacje dotyczące działania platform oraz kontekstu ich zastosowania, można znaleźć na oficjalnej stronie firmy. To również świetne miejsce do tego, aby zapoznać się z flagowymi rozwiązaniami marki. To z pewnością ułatwi podjęcie decyzji, co do wyboru optymalnej platformy.

Czytany 200 razy

Artykuły powiązane

 • Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze? Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze?

  Okulary damskie stanowią bardzo ważny dodatek każdego stroju. Wystarczy postawić na wyjątkowe lenonki, duże muchy czy kolorowe oprawki, które sprawią, że strój nabierze nowego charakteru. Odpowiednio dobrane okulary damskie podkreślą Twój indywidualizm!

 • Dekoracje na 18 urodziny Dekoracje na 18 urodziny

  Osiemnaste urodziny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jest to czas, kiedy każdy z nas przekracza magiczną granicę wyznaczoną przez prawo pomiędzy dzieciństwem i dorosłością.

 • Designerskie meble i dodatki do salonu Designerskie meble i dodatki do salonu

  Stylowy i elegancki salon to wizytówka każdego domu czy mieszkania. Dlatego urządzając to pomieszczenie, przykładamy tak dużą uwagę do jego estetyki. Przy urządzaniu salonu należy kierować się tym, aby ostatecznie wystrój miał spójny i harmonijny charakter.

 • Podział majątku po rozwodzie Podział majątku po rozwodzie

  Najpierw jest wielkie uczucie, później ślub i często długie lata wspólnego życia. Jednak w pewnym momencie para dochodzi do wniosku, że już nie chce żyć ze sobą. I dochodzi do rozwodu. Są również sytuacje tragiczne, gdy za rozpad małżeństwa winę ponosi jedna ze stron np. znęcając się nad współmałżonkiem.

 • Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki! Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki!

  Wiosna za pasem, a razem ze słoneczną pogodą przychodzi ochota na odświeżenie stylu. Poza przeglądem garderoby czas również na dopasowanie akcesoriów do najnowszych trendów i poczucie się stylowo. Dzisiaj chcemy przedstawić kilka cennych porad dotyczących dobierania okularów przeciwsłonecznych, jak i korekcyjnych. Mamy również niespodziankę w postaci dużych rabatów na zakup wymarzonych okularów!