poniedziałek, 08 kwiecień 2019 13:16

Dekoracje na 18 urodziny

Osiemnaste urodziny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jest to czas, kiedy każdy z nas przekracza magiczną granicę wyznaczoną przez prawo pomiędzy dzieciństwem i dorosłością.

Z tej okazji często organizowane są imprezy dla rodziny i znajomych. Tak ważne wydarzenie wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego warto wiedzieć, w jaki sposób można udekorować miejsce, w którym będzie odbywać się impreza.

Postaw na balony

Jedną z najchętniej wybieranych dekoracji na każdą imprezę, w tym na osiemnaste urodziny są różnego rodzaju balony. Dla podkreślenia charakteru uroczystości można wybrać takie, które będą miały nadrukowaną na swojej powierzchni liczbę 18 lub balony w formie cyfr. Takie balony dostępne są w różnych kolorach, a także z różnorodnymi motywami np. nawiązującymi do popularnych ostatnio wzorów zwierzęcych. Przykłady takich balonów można znaleźć na stronie https://towarnafestyny.pl. Balony te mogą mieć też różne rozmiary. Ciekawą propozycją są również balony przedstawiające całe napisy np. „Happy birthday”. Dodatkowo można wybrać foliowe balony w kształcie kieliszka, szampana czy tortu, a także serc w różnym kolorze. Dekoracje podkreślą również przeźroczyste balony z konfetti w środku oraz balony ledowe.

Dekoracja stołu na 18 urodziny

Ozdoby z balonów to tylko część z dekoracji, które warto wykorzystać przy przygotowywaniu sali, w jakiej będą organizowane osiemnaste urodziny. Dobrze jest też zaopatrzyć się w dekoracje na stół. Jedną z głównych propozycji są świeczki na tort w kształcie liczby 18. Oprócz tego warto zaopatrzyć się w serwetki, kubeczki i talerzyki, które motywem i kolorystyką będą pasowały do pozostałych dekoracji, a także elementów wystroju wnętrza. Dzięki szerokiej dostępności wzorów, kolorów i kształtów, można dobrać idealnie takie ozdoby. Dobierając dekoracje, warto zwrócić uwagę również na to, co lubi osoba, która będzie obchodziła swoje osiemnaste urodziny, aby wszystko prezentowało się idealnie. W końcu to będzie jej wielki dzień.

Czytany 392 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.