wtorek, 01 październik 2019 17:02

4 powody, dla których warto rozważyć wybór flower boxa

Flower box Flower box
Wybierając prezent zależy nam żeby był wyjątkowy, możliwie jak najlepiej dopasowany do osoby, dla której poszukujemy coś niezwykłego.
Flower box to bardzo ciekawa propozycja, która w delikatny sposób pokazuje zaangażowanie w cały proces i staranność wyboru. Poznajmy bliżej tę ciekawą propozycję – kwiaty w pudełku, które niosą ze sobą wiele możliwości.

Elegancja w prostocie

Na początek należy to przyznać, flower box to nowoczesne rozwiązanie, które bezsprzecznie proponuje wytworną kompozycję w dość nieskomplikowany sposób. Nie bez powodu mówi się, że piękno tkwi w prostocie. Pudełko z kwiatami nie jest jednak banalnym rozwiązaniem, staranne wykonanie i mnóstwo pasji włożonej w całą kompozycję daje zjawiskowy efekt naszego przemyślanego prezentu.  

Flower box to nie tylko kwiaty i pudełko

Zamawiając taki prezent mamy możliwość stworzenia jedynej niepowtarzalnej kompozycji. Projektowanie można zacząć od wyboru pudełka. Opakowanie to nie tylko rozmiar i kolor. Bardzo istotny jest również kształt. Dostępne są zarówno takie o kwadratowej czy prostokątnej podstawie jak i  te z owalnymi kształtami aż po wielokątne. Kolejną możliwością jest dodanie spersonalizowanej nazwy, wiadomości lub życzeń aby podkreślić wyjątkowość okazji oraz chęć nadania wyjątkowej formy dla naszego flower boxa. Oprócz tego pozostaje jeszcze do zaplanowania kwestia rodzaju kwiatów, kompozycji i kolorystyki. Kwiaty w pudełku mogą być jednego gatunku i koloru, lecz można projektować ich wygląd i rodzaj właściwie na mnóstwo różnych sposobów. Przedtem jednak należy zdecydować najpierw czy pudełko ma posiadać przykrywkę – wtedy kwiaty będą niższe i równo ułożone, czy też wybierzemy bardziej bujną, rozłożystą kompozycję. 

Bezproblemowe

Flower box świetnie sprawdza się przy okazjach, które świętowane są poza domem. Z łatwością przyjdzie zmiana miejsca czy transport na różne odległości. Można go od razu zaaranżować w przestrzeni, bez problemu zajmie chociażby miejsce na stole w restauracji. Także wręczając prezent w mieszkaniu czy domu nie ma obawy o posiadanie odpowiedniego wazonu ani całego zaabsorbowania poszukiwaniem dopasowanego naczynia. Zawsze znajdzie się odpowiednia miejsce czy to na komodzie w hallu czy na stoliku w salonie gdzie z łatwością można go umieścić nie ryzykując rozlaniem. Szykowny wygląd sprawia, że dopasuje się do każdego wnętrza oraz może zajmować różne miejsca w zależności od potrzeby. Pięknie będzie się prezentował na biurku obok komputera ożywiając przestrzeń czy stojąc obok nocnej lampki dopełniając przytulny klimat wieczora.

Zaopiekowane

Dzięki nawilżonej gąbce nie trzeba się martwić o wytrzymałość i opiekę. Kwiaty w pudełku są bardzo trwałe i nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Możemy zapomnieć podcinaniu łodyg czy zmianie wody. Wszystko dzięki odpowiedniemu nawilżeniu i preparatom odżywczym, które są zawarte w gąbce florystycznej na dnie pudełka. Dzięki temu flower boxy są bardzo trwałe i co ciekawe, swoją świeżością mogą nam towarzyszyć nawet całe miesiące! Tak zwane wieczne róże potrafią upiększać wnętrze aż ponad rok. Jest to niezwykłe i przełomowe rozwiązanie, które bez porównania prześciga tradycyjny cięty bukiet kwiatowy. Naturalny wygląd stale utrzymuje się przez naprawdę długi czas przypominając o wyjątkowej okazji, na którą został podarowany. 

Stając przed niełatwym zadaniem wyboru prezentu warto przemyśleć rozwiązanie jakie niosą flower boxy. Warto także pamiętać, że kwiaty są ponadczasowe, odpowiednie na każda okazję, sprawiają miłe zaskoczenie i są powodem do uśmiechu. Niezwykle ważne aby były skomponowane z sercem i dbałością o szczegóły. Dlatego istotny jest wybór odpowiedniego miejsca, które będzie nie tylko sklepem z kwiatami, lecz przestrzenią dla tworzenia nadzwyczajnych, wyjątkowych kompozycji, niosących ze sobą same najlepsze życzenia, podziękowania czy po prostu docenienie osoby, której chcemy sprawić uroczą, wyjątkową niespodziankę. Takie pudełko z kwiatami przyniesie radość zarówno osobie z wysokim poczuciem estetyki jak również komuś, kto po prostu lubi otaczać się kwiatami, naturą oraz pięknymi przedmiotami. 

Czytany 345 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.