poniedziałek, 11 maj 2020 15:16

We-Vibe - wyjątkowe gadżety hi-tech dla par

We-Vibe - wyjątkowe gadżety hi-tech dla par Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Kanadyjska marka We-Vibe została założona w 2003 roku, jednak w pełni zaczęła działać w 2008 roku kiedy wypuściła na rynek pierwszy wibrator przeznaczony do stosowania przez pary w czasie seksu. Produkt ten doczekał się wielu wariantów i ulepszeń, które wprowadziły We-Vibe do czołówki światowych firm produkujących gadżety erotyczne.

Firma We-Vibe 

We-Vibe zadebiutował na rynku gadżetów erotycznych prezentując pierwszy na świecie wibrator dla par. Małe urządzenie w kształcie litery U lub C zostało stworzone do używania przez kobietę podczas seksu, jak również w codziennych sytuacjach. Jego miniaturowe rozmiary pozwalały na używanie go nawet w miejscach publicznych. Dzięki poparciu i poleceniu produktu przez kanadyjską wychowawczynię seksualną Sue Johanson oraz popularnego w Kanadzie prowadzącego Mehmeta Oza z programu The Dr. Oz Show wibratory We-Vibe stały się bardzo popularnymi gadżetami erotycznymi.

Produkty firmy We-Vibe co roku doceniane są na różnego typu międzynarodowych imprezach erotycznych, jak również w różnego typu plebiscytach organizowanych w branży wibratorów i gadżetów erotycznych. Firma zdobywała między innymi takie nagrody jak:

  • Najlepiej sprzedający się gadżet erotyczny roku,

  • Najgorętszy produkt roku,

  • Produkt roku,

  • Najlepsza marka ekskluzywna.

Wibratory We-Vibe

Do najpopularniejszych produktów sprzedawanych przez firmę bez wątpienia należy zaliczyć wibrator We-Vibe Sync. Pozwala on na jednoczesną stymulację łechtaczki i punktu G kobiety. Produkt posiada elastyczny kształt, dzięki czemu możliwe jest jego dopasowanie do indywidualnych preferencji seksualnych partnerów. Wibrator wykonany został z delikatnego silikonu, dzięki czemu nie podrażnia od wrażliwej skóry okolic intymnych. Zdalne sterowanie pilotem lub smartfonem umożliwia dopasowanie wibracji do własnych upodobań, jak również stymulację partnera z dowolnego miejsca na świecie poprzez specjalną aplikację.

Wibrujący pierścień dla par

Kolejnym znanym produktem jest wibrujący pierścień We-Vibe Verge. Założenie go wokół penisa i jąder sprawi, że erekcja będzie mocniejsza, a doznania mocniejsze. Tak samo jak wibrator Sync pozwala na zdalne sterowanie poprzez aplikację.

Korek Analny We-Vibe Ditto

We-Vibe Ditto to korek analny przeznaczony do używania zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Można go stosować zarówno podczas masturbacji jak i stosunku. Jego anatomiczny kształt pozwala na łatwe wprowadzenie do odbytu, a szeroka podstawa umożliwia bezpieczne stosowanie. Podobnie jak poprzednie produkty, siłą jego wibracji można sterować poprzez aplikację We-Connect.

Gdzie kupić We-Vibe?

Produkty marki We-Vibe są dostępne do kupienia w Polsce. Dobrze zaopatrzony sex shop powinien posiadać wybrane przez nas produkty. Jeśli zastanawiamy się które z nich będą dla nas odpowiednie, warto zwrócić się o pomoc do obsługi sklepu. Doświadczeni pracownicy z chęcią i zachowaniem dyskrecji odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości.

Zobacz We-Vibe w Sex Shopie, Drogerii Intymnej Greener Pharma:

Więcej: https://greenerpharma.com/

Czytany 255 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.