poniedziałek, 21 październik 2019 09:59

Trendy wakacyjne 2020 - zobacz gdzie najlepiej się wybrać?

Wakacje 2020 Wakacje 2020

Zazwyczaj planowanie wyjazdów wakacyjnych rozpoczynamy od wstępnego researchu. Sprawdzamy dostępne atrakcje, poszukujemy najbardziej atrakcyjnych cen i miejsc, które wzbudzają naszą sympatię.

Każdego roku wielokrotnie pozostajemy poddawani wpływowi reklam i promocji. Jeśli sam zauważyłeś, że współczesne sposoby manipulacji nie gwarantują personalnego wyboru, mamy dla Ciebie specjalną propozycję. Osobiste poszukiwania i kłopoty z oznaczeniem właściwego kierunku wakacyjnych przygód utwierdziły nas w przekonaniu, że trendy wakacyjne na każdy rok pozostają dobrym punktem zaczepienia. Dlatego też w pierwszej kolejności odradzamy kierowania się wyłącznie ceną i intuicją. Poszukując najlepszej oferty spośród turystycznych w Polsce i Europie, warto dogłębnie przeanalizować każdą możliwość. Zdajemy sobie jednak sprawę z ograniczonego czasu w trakcie długiego tygodnia. Stworzyliśmy intuicyjny przewodnik po najczęściej odwiedzanych krajach, które w 2020 roku będą proponowały się interesujące alternatywy dla turystów.

 Wakacyjne kierunki 2020

Wakacyjne kierunki 2020

Wakacje w Chorwacji 2020

Czy wakacje idealne istnieją? Jeśli jesteśmy w stanie umiejętnie podejść do tematu i stworzyć personalną ofertę, istnieje duże prawdopodobieństwo na to, że w trakcie najbliższych wakacji przeżyjemy urlop swojego życia. Jak tego dokonać? Jednym z najczęściej wybieranych kierunków pozostaje Chorwacja. Ogromnym plusem jest dogodna lokalizacja i niekończąca się gama atrakcji turystycznych dedykowanych różnorodnym odbiorcom. Twój pobyt nie musi być równoznaczny z wybraniem pola campingowego lub niedostosowanego do europejskich standardów hotelu. Przy pomocy rekomendowanych sposobów takich jak interhome dogłębnie analizujesz dostępne możliwości i oddzielasz doskonałe oferty od słabszych propozycji. Możliwość zwiedzania Parku Narodowego Jezior Plitwickich i Jeziora Dubrownik to niezapomniane doświadczenie.

Chorwacja noclegiAtrakcje w Chorwacji

Atrakcje na Węgrzech

Z doświadczenia i wiedzy specjalistów możesz skorzystać podróżując po Europie nieco dalej. Węgry to niezwykły kraj, dla którego warto pokonać kilka tysięcy kilometrów. Doceniany przez turystów i cieszący się niesłabnącą sławą Balaton to sposób na spełnienie estetycznych potrzeb uczestników wakacji. W 2020 roku ceny za pobyt zarówno w Chorwacji, jak i na Węgrzech pozostaną konkurencyjne. Państwa te wciąż stawiają na dynamiczny rozwój turystyczny i usługowy, co przemawia za wybraniem odpowiedniego azymutu na południe Europy. Wybierz się do najbardziej śródziemnomorskiego miasta wśród wszystkich nieśródziemnomorskich, które mieszczą się w niedalekiej odległości od naszego kraju. Nie zapomnij o poświęceniu wolnego czasu na spędzenie chwili w urokliwym mieście Tokaj. Kolekcjonuj wspomnienia, które w ciągu najbliższego roku pozwolą Ci z niecierpliwością odliczyć czas do następnego wakacyjnego wyjazdu.

Atrakcje Węgier

Atrakcje Węgier

Urlop we Włoszech i Francji

Urlop nie jest równoznaczny z wyborem ofert związanych z Egiptem, Turcją czy Tunezją. Europejskie miasta takie jak Toskania i Prowansja ze względu na wspaniałą architekturę są doskonałą alternatywą na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych. Wybór wakacji we Włoszech lub Francji w ciągu ostatnich lat pozwolił na odkrycie dotąd zapomnianych atrakcji i historii związanej ze starym kontynentem. Wybierz się do Rzymu, sprawdź niezapomniany klimat Wenecji. Nie zapomnij o greckich wyspach i osobiście poznaj śródziemnomorski klimat. Wolny czas we Francji poświęć na Lazurowe Wybrzeże, doskonałą kuchnię.Spójrz na majestat wieży Eiffla, Łuku Triumfalnego, doceniając chwilę kilkugodzinnego rejsu po Sekwanie.

Wspaniała kuchnia - wakacje we Włoszech z Interhome

Wakacje we Francji

Wakacje we Francji

Niezapomniane przygody w Danii - Bornholm

Kiedy nic nie stoi na przeszkodzie, nie możesz ograniczać się co do kierunków podróży. Zamiast analizować poziom konkurencyjności danego rozwiązania, otwórz się na przeżywanie niezapomnianych doznań. W wakacje 2020 wybierz się na Skandynawię. Podróżnicy z każdego krańca świata nie wyobrażają sobie pominąć Danii w swoich planach turystycznych. Celebrowanie swoich wakacji warto rozpocząć od znalezienia dobrej alokacji. Rekomendowane noclegi na Bornholmie to propozycja dedykowana dla aktywnych osób. Jeśli zamierzasz czerpać ze swoich wakacji jak najwięcej, nie trać czasu na dojazdy i nie narażaj się na dodatkowy koszty, rezerwując pobyt w niesprawdzonym miejscu. Nie wiesz jaki kierunek wybrać? W najbliższe wakacje zabierz rodzinę do Danii i na własne oczy przekonaj się o niezwykłych atrakcjach turystycznych. Koniecznie sprawdź Ogrody Tivoli i Białe Klify w Danii.

Balaton z Interhome

Balaton - noclegi Interhome

Jako kolekcjoner najpiękniejszych wspomnień możesz wszystko. Nic nie jest dla Ciebie ograniczeniem, jeśli jesteś w stanie wyruszyć nawet w najbardziej szaloną podróż. Celebruj najpiękniejsze chwile w ciągu swojego życia w nietuzinkowym gronie i doskonale wybranym miejscu. Wakacje są magicznym czasem dla najbliższych, który utwierdza nas w odpowiedniej hierarchii wartości. Zasługujesz na wymarzone wakacje w trakcie najbliższej okazji. Jeszcze dziś rozpocznij poszukiwania miejsc, które zaintrygują Cię i nie pozwolą przejść obojętnie.

Wakacje Interhome

Wakacje 2020 z Interhome