środa, 04 marzec 2020 19:10

Kocyk minky – dlaczego warto?

Kocyk minky Kocyk minky

Zastanawiasz się, jaki kocyk wybrać dla swojego dziecka? Na rynku istnieje wiele rodzajów tego rodzaju dziecięcego wyposażenia. Podpowiadamy, dlaczego warto wybrać rodzaj minky, popularny wśród rodziców na całym świecie.

 

Wybierając kocyk dla dziecka, należy zwrócić uwagę na wiele czynników. Warto pamiętać, że szybki zakup jest raczej niewskazany. Kocyk to jedna z rzeczy, do których maluch momentalnie się przywiązuje. Z pewnością wkrótce stanie się on integralnym elementem jego zabaw, spacerów i dłuższych wyjazdów, a wtedy nie będziesz mieć serca, by podmienić go na inny model. Dlatego dokonując wyboru, warto zdecydować się na wyrób trwały i odporny na uszkodzenia. To nie wszystkie rzeczy, na jakie należy zwrócić uwagę. Komfort cieplny, który zapewni dziecku kocyk, miękkość, atrakcyjny wizualnie projekt – każdy z tych aspektów okaże się istotny.

Kocyk Minky w różnych wariantach

Kocyki tego rodzaju to doskonała inwestycja z kilku powodów. Po pierwsze – zazwyczaj projektowane są w taki sposób, by podobały się maluchom. Ciekawe wzory, wizerunki ulubionych bohaterów z bajki, atrakcyjne kolory – wszystko to może sprawić, że każde dziecko momentalnie pokocha nowy zakup. W asortymentach sklepów z odzieżą i akcesoriami dla dzieci znajdziesz modele przeznaczone dla dziewczynki lub chłopca, ale równie powszechne są warianty unisex, idealne dla obu płci. Jeśli lubisz wspierać rodzimych, niezależnych producentów, poszukaj polskich firm – branża produktów dla maluchów należy do najszybciej rozwijających się na rynku. Do jednych z popularniejszych marek oferujących szeroką gamę akcesoriów dziecięcych, należy Marianek, w którego ofercie znajdziesz wiele kocyków Minky w różnych odcieniach i rozmiarach.

Kocyk Minky – wygoda i trwałość

Kolejnym ważnym aspektem jest miękkość tkaniny poliestrowej Minky, która zyskała popularność na całym świecie dzięki szeregu zalet. Jest ona w stu procentach bezpieczna dla wrażliwej dziecięcej skóry, a ponadto – hypoalergiczna. Kocyk dziecięcy Minky to prezent, mogący ucieszyć nie tylko dziecko, ale również rodziców. Dlaczego? Ich uznanie wzbudzają praktyczne cechy takiego akcesorium, z którego łatwo można usunąć plamy, a jego schnięcie trwa wyjątkowo krótko. Kocyk to element, z którym dziecko wybiera się w różne miejsca, zawsze chcąc je mieć przy sobie. Łatwo może więc ulegać zabrudzeniom. Dlatego też warto wyposażyć malucha w ten wykonany z funkcjonalnej tkaniny Minky. To wygodna alternatywa dla akcesoriów bambusowych czy innych popularnych elementów dziecięcego wyposażenia. Jest znacznie lżejszy i wygodny w użyciu.