wtorek, 24 marzec 2020 13:26

Dlaczego oglądamy komedie romantyczne?

Horrory Netflix Horrory Netflix

Podobno swoje przeświadczenia o facetach kobiety biorą właśnie z komedii romantycznych. Panowie, nie komentujcie, bo badania dowodzą, że Wy bierzecie przeświadczenie o idealnej kobiecie z... filmów pornograficznych.

Co lepsze!?

Oczywiście, że komedie romantyczne pokazują dość... wyidealizowaną wizję miłości, ale mimo wszystko, nawet jeśli kobiety zdają sobie sprawę że w życiu wcale nie jest tak kolorowo, to uwielbiają oglądać te romantyczne filmy.

Zarówno zakochane, szalone nastolatki jak i sceptycznie podchodzące do związku rozwódki oglądają komedie romantyczne. Za co zarówno zołzy, marzycielki, kobiety nieśmiałe, niegrzeczne tygrysice... lubią oglądać miłosne komedie? Mimo tak ogromnej różnicy charakterów?

Dlaczego oglądamy komedie romantyczne?

-Przede wszystkim za poczucie humoru. Także Panowie - jeśli płaczemy jak to mówicie na... romansidle, to nie zawsze to płacz wzruszenia a często zwyczajnie śmiechu!

-Dla przystojnych aktorów - nie da się tego ukryć. Fajnie jest sobie pooglądać "ciacha" i wczuć się w rolę kobiety, którą te ciacha próbują poderwać!

-Dla nieszczęśliwych aktorek - tak! reżyserzy doskonale wiedzą, że kobietom podobają się życiowe nieudacznice która wywraca się na środku tłocznego metra a podaje jej rękę ten przystojniak z punktu wyżej... ;)

-Dla idealnych mężczyzn... - przynajmniej można ich sobie pooglądać w filmach bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że w prawdziwym życiu ich nie ma. Czuły, kochający, pamiętający o datach urodzin i rocznic, gotujący obiady, bawiący się z dziećmi mąż... Która by takiego nie chciała?

-Dla ekscytujących i pełnych wrażeń wydarzeń - w codziennym, często nudnym życiu brakuje nam jakichś ekscytujących wydarzeń - dlatego uwielbiamy je oglądać przynajmniej na filmach. U nas każdy dzień jest taki sam a w filmie niemal każdego dnia dzieje się coś naprawdę ciekawego!

Drogie Panie... a Wy dlaczego jeszcze oglądacie komedie romantyczne? A może Wy Panowie je oglądacie? Przecież to nie powód do wstydu. Każdy prawdziwy facet czasem musi uronić łezkę! ;) i to nie podczas krojenia cebuli na kanapki!

Zobacz również: https://horrorshow.pl/najlepsze-horrory-na-netflix